PKE611D17E Bosch Siyah Seramik Elektrikli Ankastre Ocak
PKE611D17E Bosch Siyah Seramik Elektrikli Ankastre Ocak
PKE611D17E Bosch Siyah Seramik Elektrikli Ankastre Ocak
PKE611D17E Bosch Siyah Seramik Elektrikli Ankastre Ocak
PKE611D17E Bosch Siyah Seramik Elektrikli Ankastre Ocak

Bosch Siyah Seramik Elektrikli Ankastre Ocak

Marka : Bosch
Fiyat : TL0,00(KDV Dahil)
Toplam Stok Adedi : 0
:

Ürün Detayları

Bosch PKE611D17E Ankastre Ocak Siyah


Çerçevesiz Şık Tasarım

Bosch Ankastre Ocak, çerçevesiz ve dekorsuz tasarımıyla oldukça şık bir görünümdedir. Tencerelerinizi, tavalarınızı doğrudan cam seramik ocağın üzerinde koyabilir ve yemeklerinizi pişirebilirsiniz.

High Speed Teknolojisi

Hızlı ısınan Bosch Ankastre Ocak sayesinde, yemeklerinizi hızlıca pişirebilirsiniz. Ayrıca her ocak gözü için 2’li ısı ayarı göstergesi bulunur. Bu göstergeler sayesinde ocağınızın ısısını ayarlayabilirsiniz.

Main Switch Teknolojisi

Ocağınızı tek tuşla açma, durdurma veya kapatma işlevi olan Main Switch, pratik bir kullanım avantajı sunar. Aynı zamanda ocağın ikaz lambası da olası tehlikelere karşı sizi uyarır ve önlem almanızı sağlar. Aynı zamanda çocuk emniyeti ve süre sınırıyla da güvenli kullanıma uygundur.

Bosch Ankastre Ocak Dijital Kontrol

Dijital kontrol mekanizması olan Bosch Ankastre Ocağınızı dokunmatik bir şekilde kolayca açıp kapatabilir veya diğer ayarları yapabilirsiniz. Easy Touch teknolojisinin sunduğu dokunmatik ayarlama işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

17 Kademeli Hızda Çalışma

Bosch Ankastre Ocak, 17 farklı kademede çalışabilir. İsteğiniz kademede ayarlayabileceğiniz hız sayesinde yemeklerinizi hem hızlı hem de lezzetli bir şekilde pişirebilirsiniz.

Bosch Ankastre Ocak Elektrikli Çalışma

Elektrik bağlantısıyla çalışan ocak, 6.600 W’a kadar elektrik bağlantısı sunar. Oldukça güçlü olan bu bağlantı seviyesi sayesinde ocağınız garantili bir şekilde çalışır. Ayrıca 191, 0 Wh/Kg enerji yoğunluğunda çalışan Bosch Ankastre Ocak, güçlü bir performans gösterir.

Teknik Özellikler

 • Yükseklik 4.5 CM

 • Derinlik 52 CM

 • Ürün Tipi Ankastre

 • Yakıt Türü Elektrik

 • Kullanım Şekli Ev Tipi

 • Ocak Göz Sayısı 4

 • Model PKE611D17E

 • Materyal Cam

 • Boyut Y4.5 x G59 x D52 CM

 • Genişlik 59 CM

 • Marka Bosch

Etiketler
Bosch, Bosch Siyah, Bosch Siyah Seramik, Bosch Siyah Seramik Elektrikli, Bosch Siyah Seramik Elektrikli Ankastre, Bosch Siyah Seramik Elektrikli Ankastre Ocak, Bosch Siyah Seramik Elektrikli Ocak, Bosch Siyah Seramik Ankastre, Bosch Siyah Seramik Ankastre Ocak, Bosch Siyah Seramik Ocak, Bosch Siyah Elektrikli, Bosch Siyah Elektrikli Ankastre, Bosch Siyah Elektrikli Ankastre Ocak, Bosch Siyah Elektrikli Ocak, Bosch Siyah Ankastre, Bosch Siyah Ankastre Ocak, Bosch Siyah Ocak, Bosch Seramik, Bosch Seramik Elektrikli, Bosch Seramik Elektrikli Ankastre, Bosch Seramik Elektrikli Ankastre Ocak, Bosch Seramik Elektrikli Ocak, Bosch Seramik Ankastre, Bosch Seramik Ankastre Ocak, Bosch Seramik Ocak, Bosch Elektrikli, Bosch Elektrikli Ankastre, Bosch Elektrikli Ankastre Ocak, Bosch Elektrikli Ocak, Bosch Ankastre, Bosch Ankastre Ocak, Bosch Ocak, Siyah, Siyah Seramik, Siyah Seramik Elektrikli, Siyah Seramik Elektrikli Ankastre, Siyah Seramik Elektrikli Ankastre Ocak, Siyah Seramik Elektrikli Ocak, Siyah Seramik Ankastre, Siyah Seramik Ankastre Ocak, Siyah Seramik Ocak, Siyah Elektrikli, Siyah Elektrikli Ankastre, Siyah Elektrikli Ankastre Ocak, Siyah Elektrikli Ocak, Siyah Ankastre, Siyah Ankastre Ocak, Siyah Ocak, Seramik, Seramik Elektrikli, Seramik Elektrikli Ankastre, Seramik Elektrikli Ankastre Ocak, Seramik Elektrikli Ocak, Seramik Ankastre, Seramik Ankastre Ocak, Seramik Ocak, Elektrikli, Elektrikli Ankastre, Elektrikli Ankastre Ocak, Elektrikli Ocak, Ankastre, Ankastre Ocak, Ocak,