Bosch SMS45JI00T A+ 5 Programlı Inox Bulaşık Makinesi Inoks
Bosch SMS45JI00T A+ 5 Programlı Inox Bulaşık Makinesi Inoks
Bosch SMS45JI00T A+ 5 Programlı Inox Bulaşık Makinesi Inoks
Bosch SMS45JI00T A+ 5 Programlı Inox Bulaşık Makinesi Inoks
Bosch SMS45JI00T A+ 5 Programlı Inox Bulaşık Makinesi Inoks
Bosch SMS45JI00T A+ 5 Programlı Inox Bulaşık Makinesi Inoks

Bosch SMS45JI00T A+ 5 Programlı Inox Bulaşık Makinesi Inoks Ankara'ya Özel

Marka : Bosch
Toplam Stok Adedi : 0
Info_Bosch Setup_bsch

* Lütfen yetkili servisten önce ürün ambalaj ve kutusunu açmayınız. Yetkili servis gelmeden kutuyu açmanız durumunda ürün garanti dışı kalacaktır.

*SADECE ANKARA İÇİ TESLİMATA ÖZEL FİYATTIR.

*Ankara dışı teslimat adresi olması taktirde sipariş iptal edilecektir.

*SADECE ANKARA İÇİ TESLİMATA ÖZEL FİYATTIR.

*Ankara dışı teslimat adresi olması taktirde sipariş iptal edilecektir.

 

3’lü Hijyen Teknolojisi: 3’lü Hijyen teknolojisine sahip bulaşık makinelerinin Ekstra Durulama, Ekstra Hijyen ve Machine Care opsiyonları ile bulaşıklarınızda ultra hijyen.

 

  • Hassas bardak koruma sistemi, bardak ve cam eşyalarınızın parlaklığını defalarca yıkamadan sonra bile korur. Özel bir kapakçık, otomatik olarak su sertliğini optimum düzeyde dengeleyerek sabit bir seviyede tutar.
  • VarioFlex baskets: enhanced flexibility in basket re-adjusting creates more space for your dishes.
  • Vario sepeti alt sepete kolayca yerleştirilebilir ve çatal için ek depolama alanı sağlar. VarioDrawer olmayan tüm ActiveWater modellerinde bir standart olarak bulunur.
  • Rackmatic yüksekliği ayarlanabilir 3 katlı üst sepet .
  • ActiveWater™ akıllı su yönetim sistemi : Daha az su, daha az enerji, daha çok performans.

 

ICON_LABEL_DRYINGEFFICIENCYCLASSAICON_WATER12LICON_VARIOSPEEDICON_TIMERICON_RAWWATERVALVE

      

 

Öne Çıkanlar

Konfor

 

SMS45JI00TSMS45JI00TSMS45JI00T

 

İstenen başlatma zamanını kolayca seçebilirsiniz.

 

 

Zaman erteleme fonksiyonu sayesinde, istenen başlatma zamanı için programı önceden seçebilirsiniz. Bu, ürününüzü günün herhangi bir saatinde, iş saatleri içinde veya geceleri rahatça kullanabilmenizi sağlar.

 

 

Tahmin sürecini temizleme işinin dışında bırakın.

 

 

Farklı yıkama yükleri farklı yıkama ayarları gerektirir. Yanlış programın seçilmesi sadece zamanı değil, aynı zamanda su ve enerjiyi de israf etmenize neden olur. Bosch Automatic programları, kirlilik seviyesine ve yük hacmine uyacak şekilde yıkama esnasında su sıcaklığını ve durulama süresini otomatik olarak ayarlar. Bu, Automatic programları ile, mükemmel sonuçlar için yalnızca gereken miktarda suyu kullanmanız anlamına gelir. Her yük için doğru yıkama - Sadece bir düğmeye dokunarak.

 

 

SMS45JI00TSMS45JI00T

Vario sepeti alt sepetle kolayca değiştirilebilir.

 

 

Vario sepeti alt sepete kolayca yerleştirilebilir ve çatal için ek depolama alanı sağlar. VarioDrawer olmayan tüm ActiveWater modellerinde bir standart olarak bulunur.

 

 

Rackmatic (Yüksekliği ayarlanabilir 3 katlı üst sepet)

SMS45JI00T

Rackmatic teknolojisi sayesinde basit bir el hareketiyle üst sepetin yüksekliğini, makine doluyken bile 3 farklı kademede ayarlayabilirsiniz. Böylece alt sepete büyük tabak ve tencereleri veya üst sepete uzun kadehleri kolayca yerleştirmiş olursunuz. Bosch bulaşık makinelerinde Rackmatic sayesinde her zaman, büyük tencerelere veya uzun kadehlere yer var.

Health

SMS45JI00T

Hijyenik temizlikte en yüksek standart.

 

 

Küçük çocuklu aileler veya alerjik hastalar için antibakteriyel temizlik yapmak bazen zor olabilir. HygienePlus size hijyenik temizlemede yüksek standartları garanti eder. Normal yıkama programlarının yanı sıra devreye giren bu özellik, kalan bakterileri gidermek için durulama sıcaklığını on dakika boyunca 70 °C'ye kadar yükseltir ve korur. Hijyenik bir temizlik ve huzur, her yıkama sonrasında.

 

 

Cam kaplarınızın daha uzun süre parlak kalmasını sağlayın.

 

 

Kullandığınız su türünün, cam eşyalarınız ve hassas seramikleriniz üzerinde büyük bir etkisi olduğunu bilmek sizi şaşırtabilir. Yumuşak su camdaki korozyona neden olduğundan, Cam Koruma Teknolojisine sahip Bosch bulaşık makineleri, değerli camların ve narin Çin porselenlerinin her zaman özel ilgiyle yıkanmasını sağlamak için sertlik derecesini sürekli olarak düzenler. Parmağınızı bile oynatmadan hassas yemek takımlarınız için uygun bakım.

 

 

 

SMS45JI00TSMS45JI00T

 

Performans

 

SMS45JI00TSMS45JI00T

 

Asla bir damlayı bile boşa harcamayan mükemmel temizleyici.

SMS45JI00T

Yıkama yüklerinin hepsi aynı değildir, her döngü aynı miktarda suyu neden otomatik olarak kullansın ki? LoadSensor özelliği yük ağırlığını ve su seviyesini tespit etmek için bir döner hız sensörü kullanır, böylece sadece gerekli miktarda su kullanılır. Örneğin, daha küçük yükler durulama için daha az su gerektirir, bunlara daha az su ilave edilirken, tam yüklere optimum durulama için daha fazla su verilir. Su ve elektrik tasarrufu yaparken mükemmel sonuçlar veren bir özellik mi? İşte bu zekice.

Bir damla suyu bile boşa harcamadan mükemmel temizlik sonuçları.

 

 

Hiçbir şey, bulaşık makinesini boşaltmaktan ve kirli kalmış bulaşıkları bulmaktan daha sinir bozucu değildir. AquaSensor özelliği, bulaşıklarınızın her defasında lekesiz olmasını sağlar. Her yıkamanın başlangıcında, AquaSensor bulaşıklarınızın kirlilik derecesini denetler ve tespit eder. Yiyecek kalıntılarını, yağ ve deterjan kalıntılarını dikkate alarak AquaSensor, mükemmel temizleme sonuçları için gereken en iyi durulama süresini ayarlar ve gerekirse bir ön yıkama gerçekleştirir. Dahası, her durulama işlemi sadece ihtiyaç duyulduğu kadar su kullandığından, AquaSensor su tüketiminizi büyük ölçüde azaltır. Her seferinde sizin için uygun olan akıllı durulama.

 

 

SMS45JI00TSMS45JI00T

Hassas Bardak Koruma Sistemi

 

 

Hassas bardak koruma sistemi, bardak ve cam eşyalarınızın parlaklığını defalarca yıkamadan sonra bile korur. Özel bir kapakçık, otomatik olarak su sertliğini optimum düzeyde dengeleyerek sabit bir seviyede tutar.

 

 

Daha önce hiç duymadığınız şekilde bulaşık yıkama.

 

 

Evin temiz tutulması zor olabilir. Evin sessiz tutulması bazen imkansız gelebilir. EcoSilence Drive fonksiyonlu bulaşık makinesinde düşük gürültülü emisyon ile yüksek performanslı temizlik sağlanır. EcoSilence Drive, sürtünme sesini minimuma indiren, fırçasız, enerji tasarruflu bir motorla donatılmıştır ve daha yumuşak, daha sessiz bir çalışma sağlar. Artık temiz olduğu kadar sessiz de olan evinizin tadını çıkarabilirsiniz.

 

 

SMS45JI00T

 

SMS45JI00TSMS45JI00T

 

 

Daha az su, daha az enerji, daha çok performans.

SMS45JI00T

Bosch'un yenilikçi ActiveWater yıkama teknolojisi verimliliği arttırarak, mükemmel temizlik sonuçları için çevre dostu bir yıkama sağlar. Optimize edilmiş su dağıtımı ve filtre teknolojisi ile daha yüksek pompa performansı sayesinde su ve enerji tasarrufu elde edilir.

Her yıkamada tablet deterjanlardan maksimum verim sağlanır.

SMS45JI00T

Yeni geliştirilen sistem sayesinde her yıkamada tablet deterjanlardan maksimum verim sağlanır. Tablet deterjan, yıkama sürecinin en uygun anında özel tasarlanmış sepetin içine otomatik olarak düşer ve bu sepette yıkama esnasında kontrollü olarak çözülür. Bu şekilde her yıkamada en mükemmel sonuç elde edilir.

SMS45JI00TSMS45JI00T

10 yıl pas tutmadan çalışmak, standart.

 

 

Bosch, özel yüzey kaplamaları ve bulaşık makinelerinin içinde kullanılan çelik ile diğer malzemeler için ek teknolojiler geliştirerek, tüm bulaşık makinelerinin iç gövde paslanmazlık süresini 10 yıla çıkarmayı başardı. Artık tüm Bosch bulaşık makinelerinde, içten dışa doğru gerçekleşen paslanmalara karşı 10 yıllık garanti, standart.

 

 

Etiketler
Bosch, Bosch SMS45JI00T, Bosch SMS45JI00T A, Bosch SMS45JI00T A 5, Bosch SMS45JI00T A 5 Programlı, Bosch SMS45JI00T A 5 Programlı Inox, Bosch SMS45JI00T A 5 Programlı Inox Bulaşık, Bosch SMS45JI00T A 5 Programlı Inox Bulaşık Makinesi, Bosch SMS45JI00T A 5 Programlı Inox Bulaşık Makinesi Inoks, Bosch SMS45JI00T A 5 Programlı Inox Bulaşık Makinesi Inoks Ankaraya, Bosch SMS45JI00T A 5 Programlı Inox Bulaşık Makinesi Inoks Ankaraya Özel, Bosch SMS45JI00T A 5 Programlı Inox Bulaşık Makinesi Inoks Özel, Bosch SMS45JI00T A 5 Programlı Inox Bulaşık Makinesi Ankaraya, Bosch SMS45JI00T A 5 Programlı Inox Bulaşık Makinesi Ankaraya Özel, Bosch SMS45JI00T A 5 Programlı Inox Bulaşık Makinesi Özel, Bosch SMS45JI00T A 5 Programlı Inox Bulaşık Inoks, Bosch SMS45JI00T A 5 Programlı Inox Bulaşık Inoks Ankaraya, Bosch SMS45JI00T A 5 Programlı Inox Bulaşık Inoks Ankaraya Özel, Bosch SMS45JI00T A 5 Programlı Inox Bulaşık Inoks Özel, Bosch SMS45JI00T A 5 Programlı Inox Bulaşık Ankaraya, Bosch SMS45JI00T A 5 Programlı Inox Bulaşık Ankaraya Özel, Bosch SMS45JI00T A 5 Programlı Inox Bulaşık Özel, Bosch SMS45JI00T A 5 Programlı Inox Makinesi, Bosch SMS45JI00T A 5 Programlı Inox Makinesi Inoks, Bosch SMS45JI00T A 5 Programlı Inox Makinesi Inoks Ankaraya, Bosch SMS45JI00T A 5 Programlı Inox Makinesi Inoks Ankaraya Özel, Bosch SMS45JI00T A 5 Programlı Inox Makinesi Inoks Özel, Bosch SMS45JI00T A 5 Programlı Inox Makinesi Ankaraya, Bosch SMS45JI00T A 5 Programlı Inox Makinesi Ankaraya Özel, Bosch SMS45JI00T A 5 Programlı Inox Makinesi Özel, Bosch SMS45JI00T A 5 Programlı Inox Inoks, Bosch SMS45JI00T A 5 Programlı Inox Inoks Ankaraya, Bosch SMS45JI00T A 5 Programlı Inox Inoks Ankaraya Özel, Bosch SMS45JI00T A 5 Programlı Inox Inoks Özel, Bosch SMS45JI00T A 5 Programlı Inox Ankaraya, Bosch SMS45JI00T A 5 Programlı Inox Ankaraya Özel, Bosch SMS45JI00T A 5 Programlı Inox Özel, Bosch SMS45JI00T A 5 Programlı Bulaşık, Bosch SMS45JI00T A 5 Programlı Bulaşık Makinesi, Bosch SMS45JI00T A 5 Programlı Bulaşık Makinesi Inoks, Bosch SMS45JI00T A 5 Programlı Bulaşık Makinesi Inoks Ankaraya, Bosch SMS45JI00T A 5 Programlı Bulaşık Makinesi Inoks Ankaraya Özel, Bosch SMS45JI00T A 5 Programlı Bulaşık Makinesi Inoks Özel, Bosch SMS45JI00T A 5 Programlı Bulaşık Makinesi Ankaraya, Bosch SMS45JI00T A 5 Programlı Bulaşık Makinesi Ankaraya Özel, Bosch SMS45JI00T A 5 Programlı Bulaşık Makinesi Özel, Bosch SMS45JI00T A 5 Programlı Bulaşık Inoks, Bosch SMS45JI00T A 5 Programlı Bulaşık Inoks Ankaraya, Bosch SMS45JI00T A 5 Programlı Bulaşık Inoks Ankaraya Özel, Bosch SMS45JI00T A 5 Programlı Bulaşık Inoks Özel, Bosch SMS45JI00T A 5 Programlı Bulaşık Ankaraya, Bosch SMS45JI00T A 5 Programlı Bulaşık Ankaraya Özel, Bosch SMS45JI00T A 5 Programlı Bulaşık Özel, Bosch SMS45JI00T A 5 Programlı Makinesi, Bosch SMS45JI00T A 5 Programlı Makinesi Inoks, Bosch SMS45JI00T A 5 Programlı Makinesi Inoks Ankaraya, Bosch SMS45JI00T A 5 Programlı Makinesi Inoks Ankaraya Özel, Bosch SMS45JI00T A 5 Programlı Makinesi Inoks Özel, Bosch SMS45JI00T A 5 Programlı Makinesi Ankaraya,
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR