Bosch SMS67MI02T A++ 7 Programlı Inox Bulaşık Makinesi
Bosch SMS67MI02T A++ 7 Programlı Inox Bulaşık Makinesi
Bosch SMS67MI02T A++ 7 Programlı Inox Bulaşık Makinesi
Bosch SMS67MI02T A++ 7 Programlı Inox Bulaşık Makinesi
Bosch SMS67MI02T A++ 7 Programlı Inox Bulaşık Makinesi
Bosch SMS67MI02T A++ 7 Programlı Inox Bulaşık Makinesi
Bosch SMS67MI02T A++ 7 Programlı Inox Bulaşık Makinesi

Bosch SMS67MI02T A++ 7 Programlı Inox Bulaşık Makinesi

Marka : Bosch
Fiyat : TL7.356,00(KDV Dahil)
Toplam Stok Adedi : 0
Info_Bosch Setup_bsch

* Lütfen yetkili servisten önce ürün ambalaj ve kutusunu açmayınız. Yetkili servis gelmeden kutuyu açmanız durumunda ürün garanti dışı kalacaktır.

:

Sadece 6,5 litre su tüketerek 13 kişilik bulaşığı, üstelik 44 dB'de tertemiz yapar.

 

  • Ekstra Kuru opsiyonu: özellikle zor kuruyan bulaşıklar için geliştirilen bu fonksiyon, plastik kaplarınızın dahi makineden tertemiz ve kupkuru çıkmasını sağlar.
  • Bardak 40°C: bardaklarınızın uzun ömürlü ve parlak olması için hassas yıkama ve kurutma programı
  • Hassas bardak koruma sistemi, bardak ve cam eşyalarınızın parlaklığını defalarca yıkamadan sonra bile korur. Özel bir kapakçık, otomatik olarak su sertliğini optimum düzeyde dengeleyerek sabit bir seviyede tutar.
  • Rackmatic yüksekliği ayarlanabilir 3 katlı üst sepet .
  • ActiveWater™ akıllı su yönetim sistemi : Daha az su, daha az enerji, daha çok performans.

 

ICON_LABEL_DRYINGEFFICIENCYCLASSAICON_WATER6_5LICON_VARIODRAWERICON_TIMERICON_TFTDISPLAY

      

 

Öne Çıkanlar

Konfor

 

SMS67MI02TSMS67MI02T

 

Artık bulaşık makineniz yüksek düzeyde esneklik sunuyor.

SMS67MI02T

Bazen esnek olmayan yapısından dolayı bulaşık makinenize istediğiniz her şeyi koyamazsınız. VarioDrawer, bu sorunu çözen Activewater bulaşık makinesinin de üstünde ekstra bir seviyededir. Çatal bıçak takımı ve kepçe ile çırpma teli gibi daha küçük mutfak eşyaları için ideal bir yerdir ve espresso bardaklarına bile uyabilir. Bu, bulaşık makinenizi yerleştirirken daha fazla esneklik sağlar ve alt sepete daha fazla yer bırakır. Çatal bıçak sepeti, 60 cm'lik bulaşık makinelerinde 14'e kadar yer ayarı ve 45 cm'lik bulaşık makinelerinde on adet yer ayarına yönelik kapasite yaratmak için VarioDrawer ile değiştirilebilir. Sonuç olarak, bulaşık makineniz daha esnek ve rahat bir yükleme yapmanızı sağlar.

İstenen başlatma zamanını kolayca seçebilirsiniz.

 

 

Zaman erteleme fonksiyonu sayesinde, istenen başlatma zamanı için programı önceden seçebilirsiniz. Bu, ürününüzü günün herhangi bir saatinde, iş saatleri içinde veya geceleri rahatça kullanabilmenizi sağlar.

 

 

 

SMS67MI02TSMS67MI02TSMS67MI02T

 

SMS67MI02T

Tahmin sürecini temizleme işinin dışında bırakın.

 

 

Farklı yıkama yükleri farklı yıkama ayarları gerektirir. Yanlış programın seçilmesi sadece zamanı değil, aynı zamanda su ve enerjiyi de israf etmenize neden olur. Bosch Automatic programları, kirlilik seviyesine ve yük hacmine uyacak şekilde yıkama esnasında su sıcaklığını ve durulama süresini otomatik olarak ayarlar. Bu, Automatic programları ile, mükemmel sonuçlar için yalnızca gereken miktarda suyu kullanmanız anlamına gelir. Her yük için doğru yıkama - Sadece bir düğmeye dokunarak.

 

 

Yıkama aşamalarını yakından takip edin

SMS67MI02T

Yüksek çözünürlüklü büyük TFT ekran, program ve opsiyon ayarlarını, dokunmatik olarak rahatça gerçekleştirebilmeniz için tasarlandı. Kolay okunabilir, çok satırlı TFT ekranla program seçimi ve takibini kolay ve hızlıca yapılabilirsiniz. Dokunmatik ve ışıklı tuşlar, şık bir görünümün yanı sıra kolay kullanım imkânı da sunar. Ekran ayrıca, tuz ve parlatıcı seviyelerini de gösterir.

SMS67MI02T

Rackmatic (Yüksekliği ayarlanabilir 3 katlı üst sepet)

SMS67MI02T

Rackmatic teknolojisi sayesinde basit bir el hareketiyle üst sepetin yüksekliğini, makine doluyken bile 3 farklı kademede ayarlayabilirsiniz. Böylece alt sepete büyük tabak ve tencereleri veya üst sepete uzun kadehleri kolayca yerleştirmiş olursunuz. Bosch bulaşık makinelerinde Rackmatic sayesinde her zaman, büyük tencerelere veya uzun kadehlere yer var.

Health

Hijyenik temizlikte en yüksek standart.

 

 

Küçük çocuklu aileler veya alerjik hastalar için antibakteriyel temizlik yapmak bazen zor olabilir. HygienePlus size hijyenik temizlemede yüksek standartları garanti eder. Normal yıkama programlarının yanı sıra devreye giren bu özellik, kalan bakterileri gidermek için durulama sıcaklığını on dakika boyunca 70 °C'ye kadar yükseltir ve korur. Hijyenik bir temizlik ve huzur, her yıkama sonrasında.

 

 

SMS67MI02T

 

SMS67MI02TSMS67MI02T

 

Cam kaplarınızın daha uzun süre parlak kalmasını sağlayın.

 

 

Kullandığınız su türünün, cam eşyalarınız ve hassas seramikleriniz üzerinde büyük bir etkisi olduğunu bilmek sizi şaşırtabilir. Yumuşak su camdaki korozyona neden olduğundan, Cam Koruma Teknolojisine sahip Bosch bulaşık makineleri, değerli camların ve narin Çin porselenlerinin her zaman özel ilgiyle yıkanmasını sağlamak için sertlik derecesini sürekli olarak düzenler. Parmağınızı bile oynatmadan hassas yemek takımlarınız için uygun bakım.

 

 

Evdeki huzuru koruyan bulaşık makinesi.

SMS67MI02T

Bir evi temiz tutmak zor olabilir, ancak sessiz tutmak bazen imkansız hissettirebilir. Artık öyle değil. Elektronik çalışan bir motor ve gürültü azaltma özellikleri ile tasarlanan SuperSilence bulaşık makinesi, evinizdeki huzuru korumak için fısıltı sessizliğinde çalışır. 38 dB ve 39 dB ile çalışan bağımsız ve ankastre bulaşık makineleriyle, huzurlu ve sessiz çalışmak hiç bu kadar kolay olmamıştı.

 

SMS67MI02TSMS67MI02T

 

Performans

 

SMS67MI02TSMS67MI02T

 

 

Asla bir damlayı bile boşa harcamayan mükemmel temizleyici.

SMS67MI02T

Yıkama yüklerinin hepsi aynı değildir, her döngü aynı miktarda suyu neden otomatik olarak kullansın ki? LoadSensor özelliği yük ağırlığını ve su seviyesini tespit etmek için bir döner hız sensörü kullanır, böylece sadece gerekli miktarda su kullanılır. Örneğin, daha küçük yükler durulama için daha az su gerektirir, bunlara daha az su ilave edilirken, tam yüklere optimum durulama için daha fazla su verilir. Su ve elektrik tasarrufu yaparken mükemmel sonuçlar veren bir özellik mi? İşte bu zekice.

En iyi bulaşık bakımı için her zaman doğru sıcaklık.

SMS67MI02T

Heat Exchanger'a sahip bulaşık makineleri değerli bardak ve porselenleri özenle korur. Herhangi bir sıcaklık şokundan kaçınmak için durulama suyu önceden ısıtılır.

SMS67MI02TSMS67MI02T

Bir damla suyu bile boşa harcamadan mükemmel temizlik sonuçları.

 

 

Hiçbir şey, bulaşık makinesini boşaltmaktan ve kirli kalmış bulaşıkları bulmaktan daha sinir bozucu değildir. AquaSensor özelliği, bulaşıklarınızın her defasında lekesiz olmasını sağlar. Her yıkamanın başlangıcında, AquaSensor bulaşıklarınızın kirlilik derecesini denetler ve tespit eder. Yiyecek kalıntılarını, yağ ve deterjan kalıntılarını dikkate alarak AquaSensor, mükemmel temizleme sonuçları için gereken en iyi durulama süresini ayarlar ve gerekirse bir ön yıkama gerçekleştirir. Dahası, her durulama işlemi sadece ihtiyaç duyulduğu kadar su kullandığından, AquaSensor su tüketiminizi büyük ölçüde azaltır. Her seferinde sizin için uygun olan akıllı durulama.

 

 

Çok yoğun temizleme

SMS67MI02T

IntensiveZone (Yoğun yıkama) fonksiyonu alt sepette su basıncını artırarak kirli tencere ve tavalar için yoğun bir yıkama alanı oluşturur. Böylece kirli tencere ve tavalarla, üst sepetteki hassas bardak ve tabaklar bir arada yıkanabilir.

SMS67MI02TSMS67MI02T

Daha önce hiç duymadığınız şekilde bulaşık yıkama.

 

 

Evin temiz tutulması zor olabilir. Evin sessiz tutulması bazen imkansız gelebilir. EcoSilence Drive fonksiyonlu bulaşık makinesinde düşük gürültülü emisyon ile yüksek performanslı temizlik sağlanır. EcoSilence Drive, sürtünme sesini minimuma indiren, fırçasız, enerji tasarruflu bir motorla donatılmıştır ve daha yumuşak, daha sessiz bir çalışma sağlar. Artık temiz olduğu kadar sessiz de olan evinizin tadını çıkarabilirsiniz.

 

 

Daha az su, daha az enerji, daha çok performans.

SMS67MI02T

Bosch'un yenilikçi ActiveWater yıkama teknolojisi verimliliği arttırarak, mükemmel temizlik sonuçları için çevre dostu bir yıkama sağlar. Optimize edilmiş su dağıtımı ve filtre teknolojisi ile daha yüksek pompa performansı sayesinde su ve enerji tasarrufu elde edilir.

 

SMS67MI02TSMS67MI02T

 

SMS67MI02T

Hassas Bardak Koruma Sistemi

 

 

Hassas bardak koruma sistemi, bardak ve cam eşyalarınızın parlaklığını defalarca yıkamadan sonra bile korur. Özel bir kapakçık, otomatik olarak su sertliğini optimum düzeyde dengeleyerek sabit bir seviyede tutar.

 

 

Su hasarına karşı kendisini koruyan çamaşır makinesi.

SMS67MI02T

Makine arızaları her zaman en uygunsuz zamanlarda ortaya çıkar ve hem paranıza hem de değerli zamanınıza mal olur. AquaStop Sistemli çamaşır makineleri, özel çift duvarlı besleme hortumundan, emniyet valfinden ve su hasarına karşı koruma sağlayan şamandıra şalterli bir zemin tankından oluşur. Her gün güvenebileceğiniz mükemmel sonuçlar elde edin.

 

SMS67MI02TSMS67MI02T

 

SMS67MI02T

Her yıkamada tablet deterjanlardan maksimum verim sağlanır.

SMS67MI02T

Yeni geliştirilen sistem sayesinde her yıkamada tablet deterjanlardan maksimum verim sağlanır. Tablet deterjan, yıkama sürecinin en uygun anında özel tasarlanmış sepetin içine otomatik olarak düşer ve bu sepette yıkama esnasında kontrollü olarak çözülür. Bu şekilde her yıkamada en mükemmel sonuç elde edilir.

Plastik ürünlerinizi mükemmel şekilde kurutur.

 

Bulaşık makinesindeki plastik kaplar temizleme sonrasında genellikle ıslak kalır. Bosch bulaşık makineleri bu nedenle ExtraDry programını sunmaktadır. Bu program, son durulama sıcaklığını yükseltir ve kurutma süresini uzatır. Böylece, bebek biberonları veya piknik eşyaları gibi plastik parçalar bile tamamen temiz ve tamamen kuru hale gelir.

SMS67MI02TSMS67MI02T

10 yıl pas tutmadan çalışmak, standart.

 

 

Bosch, özel yüzey kaplamaları ve bulaşık makinelerinin içinde kullanılan çelik ile diğer malzemeler için ek teknolojiler geliştirerek, tüm bulaşık makinelerinin iç gövde paslanmazlık süresini 10 yıla çıkarmayı başardı. Artık tüm Bosch bulaşık makinelerinde, içten dışa doğru gerçekleşen paslanmalara karşı 10 yıllık garanti, standart.

 

 

Temiz ve kuru.

SMS67MI02T

Bulaşık makinesinden bulaşıkları çıkardığınızda kaç kere kirli ve ıslak olduklarına ve tekrar yıkanmaya ihtiyaç duyduklarına rastladınız? Yeni cam 40° programı, camları (yüksek kalitede kristal camları bile) yumuşak bir şekilde temizlerken optimum kurutma ve parlaklık sağlar. Bu, daha düşük yıkama sıcaklıkları, durulama sıcaklığındaki bir ayar ve daha uzun bir kurutma periyodu sayesinde mümkün olur. Cam kaplarınıza hak ettikleri değeri verin.

Etiketler
Bosch, Bosch SMS67MI02T, Bosch SMS67MI02T A, Bosch SMS67MI02T A 7, Bosch SMS67MI02T A 7 Programlı, Bosch SMS67MI02T A 7 Programlı Inox, Bosch SMS67MI02T A 7 Programlı Inox Bulaşık, Bosch SMS67MI02T A 7 Programlı Inox Bulaşık Makinesi, Bosch SMS67MI02T A 7 Programlı Inox Makinesi, Bosch SMS67MI02T A 7 Programlı Bulaşık, Bosch SMS67MI02T A 7 Programlı Bulaşık Makinesi, Bosch SMS67MI02T A 7 Programlı Makinesi, Bosch SMS67MI02T A 7 Inox, Bosch SMS67MI02T A 7 Inox Bulaşık, Bosch SMS67MI02T A 7 Inox Bulaşık Makinesi, Bosch SMS67MI02T A 7 Inox Makinesi, Bosch SMS67MI02T A 7 Bulaşık, Bosch SMS67MI02T A 7 Bulaşık Makinesi, Bosch SMS67MI02T A 7 Makinesi, Bosch SMS67MI02T A Programlı, Bosch SMS67MI02T A Programlı Inox, Bosch SMS67MI02T A Programlı Inox Bulaşık, Bosch SMS67MI02T A Programlı Inox Bulaşık Makinesi, Bosch SMS67MI02T A Programlı Inox Makinesi, Bosch SMS67MI02T A Programlı Bulaşık, Bosch SMS67MI02T A Programlı Bulaşık Makinesi, Bosch SMS67MI02T A Programlı Makinesi, Bosch SMS67MI02T A Inox, Bosch SMS67MI02T A Inox Bulaşık, Bosch SMS67MI02T A Inox Bulaşık Makinesi, Bosch SMS67MI02T A Inox Makinesi, Bosch SMS67MI02T A Bulaşık, Bosch SMS67MI02T A Bulaşık Makinesi, Bosch SMS67MI02T A Makinesi, Bosch SMS67MI02T 7, Bosch SMS67MI02T 7 Programlı, Bosch SMS67MI02T 7 Programlı Inox, Bosch SMS67MI02T 7 Programlı Inox Bulaşık, Bosch SMS67MI02T 7 Programlı Inox Bulaşık Makinesi, Bosch SMS67MI02T 7 Programlı Inox Makinesi, Bosch SMS67MI02T 7 Programlı Bulaşık, Bosch SMS67MI02T 7 Programlı Bulaşık Makinesi, Bosch SMS67MI02T 7 Programlı Makinesi, Bosch SMS67MI02T 7 Inox, Bosch SMS67MI02T 7 Inox Bulaşık, Bosch SMS67MI02T 7 Inox Bulaşık Makinesi, Bosch SMS67MI02T 7 Inox Makinesi, Bosch SMS67MI02T 7 Bulaşık, Bosch SMS67MI02T 7 Bulaşık Makinesi, Bosch SMS67MI02T 7 Makinesi, Bosch SMS67MI02T Programlı, Bosch SMS67MI02T Programlı Inox, Bosch SMS67MI02T Programlı Inox Bulaşık, Bosch SMS67MI02T Programlı Inox Bulaşık Makinesi, Bosch SMS67MI02T Programlı Inox Makinesi, Bosch SMS67MI02T Programlı Bulaşık, Bosch SMS67MI02T Programlı Bulaşık Makinesi, Bosch SMS67MI02T Programlı Makinesi, Bosch SMS67MI02T Inox, Bosch SMS67MI02T Inox Bulaşık, Bosch SMS67MI02T Inox Bulaşık Makinesi, Bosch SMS67MI02T Inox Makinesi, Bosch SMS67MI02T Bulaşık, Bosch SMS67MI02T Bulaşık Makinesi, Bosch SMS67MI02T Makinesi, Bosch A, Bosch A 7, Bosch A 7 Programlı, Bosch A 7 Programlı Inox, Bosch A 7 Programlı Inox Bulaşık, Bosch A 7 Programlı Inox Bulaşık Makinesi, Bosch A 7 Programlı Inox Makinesi, Bosch A 7 Programlı Bulaşık, Bosch A 7 Programlı Bulaşık Makinesi, Bosch A 7 Programlı Makinesi, Bosch A 7 Inox, Bosch A 7 Inox Bulaşık, Bosch A 7 Inox Bulaşık Makinesi, Bosch A 7 Inox Makinesi, Bosch A 7 Bulaşık, Bosch A 7 Bulaşık Makinesi, Bosch A 7 Makinesi, Bosch A Programlı, Bosch A Programlı Inox, Bosch A Programlı Inox Bulaşık, Bosch A Programlı Inox Bulaşık Makinesi, Bosch A Programlı Inox Makinesi, Bosch A Programlı Bulaşık, Bosch A Programlı Bulaşık Makinesi, Bosch A Programlı Makinesi, Bosch A Inox, Bosch A Inox Bulaşık, Bosch A Inox Bulaşık Makinesi, Bosch A Inox Makinesi, Bosch A Bula,