Bosch SMS67NI01T A++ 7 Programlı Inox Bulaşık Makinesi
Bosch SMS67NI01T A++ 7 Programlı Inox Bulaşık Makinesi
Bosch SMS67NI01T A++ 7 Programlı Inox Bulaşık Makinesi
Bosch SMS67NI01T A++ 7 Programlı Inox Bulaşık Makinesi
Bosch SMS67NI01T A++ 7 Programlı Inox Bulaşık Makinesi
Bosch SMS67NI01T A++ 7 Programlı Inox Bulaşık Makinesi
Bosch SMS67NI01T A++ 7 Programlı Inox Bulaşık Makinesi
Bosch SMS67NI01T A++ 7 Programlı Inox Bulaşık Makinesi

Bosch SMS67NI01T A++ 7 Programlı Inox Bulaşık Makinesi

Marka : Bosch
Fiyat : TL5.522,00(KDV Dahil)
Toplam Stok Adedi : 0
Info_Bosch Setup_bsch

* Lütfen yetkili servisten önce ürün ambalaj ve kutusunu açmayınız. Yetkili servis gelmeden kutuyu açmanız durumunda ürün garanti dışı kalacaktır.

:

3’lü Hijyen Teknolojisi: 3’lü Hijyen teknolojisine sahip bulaşık makinelerinin Ekstra Durulama, Ekstra Hijyen ve Machine Care opsiyonları ile bulaşıklarınızda ultra hijyen.

 

  • Ekstra Kuru opsiyonu: özellikle zor kuruyan bulaşıklar için geliştirilen bu fonksiyon, plastik kaplarınızın dahi makineden tertemiz ve kupkuru çıkmasını sağlar.
  • Bardak 40°C: bardaklarınızın uzun ömürlü ve parlak olması için hassas yıkama ve kurutma programı
  • Hassas bardak koruma sistemi, bardak ve cam eşyalarınızın parlaklığını defalarca yıkamadan sonra bile korur. Özel bir kapakçık, otomatik olarak su sertliğini optimum düzeyde dengeleyerek sabit bir seviyede tutar.
  • Rackmatic yüksekliği ayarlanabilir 3 katlı üst sepet .
  • ActiveWater™ akıllı su yönetim sistemi : Daha az su, daha az enerji, daha çok performans.

 

ICON_LABEL_DRYINGEFFICIENCYCLASSAICON_WATER10LICON_VARIOSPEEDPLUSICON_VARIODRAWERICON_TIMER

      

 

Öne Çıkanlar

Konfor

 

SMS67NI01TSMS67NI01T

 

Artık bulaşık makineniz yüksek düzeyde esneklik sunuyor.

SMS67NI01T

Bazen esnek olmayan yapısından dolayı bulaşık makinenize istediğiniz her şeyi koyamazsınız. VarioDrawer, bu sorunu çözen Activewater bulaşık makinesinin de üstünde ekstra bir seviyededir. Çatal bıçak takımı ve kepçe ile çırpma teli gibi daha küçük mutfak eşyaları için ideal bir yerdir ve espresso bardaklarına bile uyabilir. Bu, bulaşık makinenizi yerleştirirken daha fazla esneklik sağlar ve alt sepete daha fazla yer bırakır. Çatal bıçak sepeti, 60 cm'lik bulaşık makinelerinde 14'e kadar yer ayarı ve 45 cm'lik bulaşık makinelerinde on adet yer ayarına yönelik kapasite yaratmak için VarioDrawer ile değiştirilebilir. Sonuç olarak, bulaşık makineniz daha esnek ve rahat bir yükleme yapmanızı sağlar.

İstenen başlatma zamanını kolayca seçebilirsiniz.

 

 

Zaman erteleme fonksiyonu sayesinde, istenen başlatma zamanı için programı önceden seçebilirsiniz. Bu, ürününüzü günün herhangi bir saatinde, iş saatleri içinde veya geceleri rahatça kullanabilmenizi sağlar.

 

 

 

SMS67NI01TSMS67NI01TSMS67NI01T

 

SMS67NI01T

Tahmin sürecini temizleme işinin dışında bırakın.

 

 

Farklı yıkama yükleri farklı yıkama ayarları gerektirir. Yanlış programın seçilmesi sadece zamanı değil, aynı zamanda su ve enerjiyi de israf etmenize neden olur. Bosch Automatic programları, kirlilik seviyesine ve yük hacmine uyacak şekilde yıkama esnasında su sıcaklığını ve durulama süresini otomatik olarak ayarlar. Bu, Automatic programları ile, mükemmel sonuçlar için yalnızca gereken miktarda suyu kullanmanız anlamına gelir. Her yük için doğru yıkama - Sadece bir düğmeye dokunarak.

 

 

Rackmatic (Yüksekliği ayarlanabilir 3 katlı üst sepet)

SMS67NI01T

Rackmatic teknolojisi sayesinde basit bir el hareketiyle üst sepetin yüksekliğini, makine doluyken bile 3 farklı kademede ayarlayabilirsiniz. Böylece alt sepete büyük tabak ve tencereleri veya üst sepete uzun kadehleri kolayca yerleştirmiş olursunuz. Bosch bulaşık makinelerinde Rackmatic sayesinde her zaman, büyük tencerelere veya uzun kadehlere yer var.

Health

SMS67NI01T

Hijyenik temizlikte en yüksek standart.

 

 

Küçük çocuklu aileler veya alerjik hastalar için antibakteriyel temizlik yapmak bazen zor olabilir. HygienePlus size hijyenik temizlemede yüksek standartları garanti eder. Normal yıkama programlarının yanı sıra devreye giren bu özellik, kalan bakterileri gidermek için durulama sıcaklığını on dakika boyunca 70 °C'ye kadar yükseltir ve korur. Hijyenik bir temizlik ve huzur, her yıkama sonrasında.

 

 

Cam kaplarınızın daha uzun süre parlak kalmasını sağlayın.

 

 

Kullandığınız su türünün, cam eşyalarınız ve hassas seramikleriniz üzerinde büyük bir etkisi olduğunu bilmek sizi şaşırtabilir. Yumuşak su camdaki korozyona neden olduğundan, Cam Koruma Teknolojisine sahip Bosch bulaşık makineleri, değerli camların ve narin Çin porselenlerinin her zaman özel ilgiyle yıkanmasını sağlamak için sertlik derecesini sürekli olarak düzenler. Parmağınızı bile oynatmadan hassas yemek takımlarınız için uygun bakım.

 

 

 

SMS67NI01TSMS67NI01T

 

Performans

 

SMS67NI01TSMS67NI01T

 

Asla bir damlayı bile boşa harcamayan mükemmel temizleyici.

SMS67NI01T

Yıkama yüklerinin hepsi aynı değildir, her döngü aynı miktarda suyu neden otomatik olarak kullansın ki? LoadSensor özelliği yük ağırlığını ve su seviyesini tespit etmek için bir döner hız sensörü kullanır, böylece sadece gerekli miktarda su kullanılır. Örneğin, daha küçük yükler durulama için daha az su gerektirir, bunlara daha az su ilave edilirken, tam yüklere optimum durulama için daha fazla su verilir. Su ve elektrik tasarrufu yaparken mükemmel sonuçlar veren bir özellik mi? İşte bu zekice.

Çok yoğun temizleme

SMS67NI01T

IntensiveZone (Yoğun yıkama) fonksiyonu alt sepette su basıncını artırarak kirli tencere ve tavalar için yoğun bir yıkama alanı oluşturur. Böylece kirli tencere ve tavalarla, üst sepetteki hassas bardak ve tabaklar bir arada yıkanabilir.

SMS67NI01TSMS67NI01T

En iyi bulaşık bakımı için her zaman doğru sıcaklık.

SMS67NI01T

Heat Exchanger'a sahip bulaşık makineleri değerli bardak ve porselenleri özenle korur. Herhangi bir sıcaklık şokundan kaçınmak için durulama suyu önceden ısıtılır.

Bir damla suyu bile boşa harcamadan mükemmel temizlik sonuçları.

 

 

Hiçbir şey, bulaşık makinesini boşaltmaktan ve kirli kalmış bulaşıkları bulmaktan daha sinir bozucu değildir. AquaSensor özelliği, bulaşıklarınızın her defasında lekesiz olmasını sağlar. Her yıkamanın başlangıcında, AquaSensor bulaşıklarınızın kirlilik derecesini denetler ve tespit eder. Yiyecek kalıntılarını, yağ ve deterjan kalıntılarını dikkate alarak AquaSensor, mükemmel temizleme sonuçları için gereken en iyi durulama süresini ayarlar ve gerekirse bir ön yıkama gerçekleştirir. Dahası, her durulama işlemi sadece ihtiyaç duyulduğu kadar su kullandığından, AquaSensor su tüketiminizi büyük ölçüde azaltır. Her seferinde sizin için uygun olan akıllı durulama.

 

 

SMS67NI01T

 

SMS67NI01TSMS67NI01T

 

Su hasarına karşı kendisini koruyan çamaşır makinesi.

SMS67NI01T

Makine arızaları her zaman en uygunsuz zamanlarda ortaya çıkar ve hem paranıza hem de değerli zamanınıza mal olur. AquaStop Sistemli çamaşır makineleri, özel çift duvarlı besleme hortumundan, emniyet valfinden ve su hasarına karşı koruma sağlayan şamandıra şalterli bir zemin tankından oluşur. Her gün güvenebileceğiniz mükemmel sonuçlar elde edin.

Hassas Bardak Koruma Sistemi

 

 

Hassas bardak koruma sistemi, bardak ve cam eşyalarınızın parlaklığını defalarca yıkamadan sonra bile korur. Özel bir kapakçık, otomatik olarak su sertliğini optimum düzeyde dengeleyerek sabit bir seviyede tutar.

 

 

SMS67NI01TSMS67NI01T

Daha önce hiç duymadığınız şekilde bulaşık yıkama.

 

 

Evin temiz tutulması zor olabilir. Evin sessiz tutulması bazen imkansız gelebilir. EcoSilence Drive fonksiyonlu bulaşık makinesinde düşük gürültülü emisyon ile yüksek performanslı temizlik sağlanır. EcoSilence Drive, sürtünme sesini minimuma indiren, fırçasız, enerji tasarruflu bir motorla donatılmıştır ve daha yumuşak, daha sessiz bir çalışma sağlar. Artık temiz olduğu kadar sessiz de olan evinizin tadını çıkarabilirsiniz.

 

 

Daha az su, daha az enerji, daha çok performans.

SMS67NI01T

Bosch'un yenilikçi ActiveWater yıkama teknolojisi verimliliği arttırarak, mükemmel temizlik sonuçları için çevre dostu bir yıkama sağlar. Optimize edilmiş su dağıtımı ve filtre teknolojisi ile daha yüksek pompa performansı sayesinde su ve enerji tasarrufu elde edilir.

 

SMS67NI01TSMS67NI01T

 

SMS67NI01T

Her yıkamada tablet deterjanlardan maksimum verim sağlanır.

SMS67NI01T

Yeni geliştirilen sistem sayesinde her yıkamada tablet deterjanlardan maksimum verim sağlanır. Tablet deterjan, yıkama sürecinin en uygun anında özel tasarlanmış sepetin içine otomatik olarak düşer ve bu sepette yıkama esnasında kontrollü olarak çözülür. Bu şekilde her yıkamada en mükemmel sonuç elde edilir.

Plastik ürünlerinizi mükemmel şekilde kurutur.

 

Bulaşık makinesindeki plastik kaplar temizleme sonrasında genellikle ıslak kalır. Bosch bulaşık makineleri bu nedenle ExtraDry programını sunmaktadır. Bu program, son durulama sıcaklığını yükseltir ve kurutma süresini uzatır. Böylece, bebek biberonları veya piknik eşyaları gibi plastik parçalar bile tamamen temiz ve tamamen kuru hale gelir.

SMS67NI01TSMS67NI01T

10 yıl pas tutmadan çalışmak, standart.

 

 

Bosch, özel yüzey kaplamaları ve bulaşık makinelerinin içinde kullanılan çelik ile diğer malzemeler için ek teknolojiler geliştirerek, tüm bulaşık makinelerinin iç gövde paslanmazlık süresini 10 yıla çıkarmayı başardı. Artık tüm Bosch bulaşık makinelerinde, içten dışa doğru gerçekleşen paslanmalara karşı 10 yıllık garanti, standart.

 

 

Temiz ve kuru.

SMS67NI01T

Bulaşık makinesinden bulaşıkları çıkardığınızda kaç kere kirli ve ıslak olduklarına ve tekrar yıkanmaya ihtiyaç duyduklarına rastladınız? Yeni cam 40° programı, camları (yüksek kalitede kristal camları bile) yumuşak bir şekilde temizlerken optimum kurutma ve parlaklık sağlar. Bu, daha düşük yıkama sıcaklıkları, durulama sıcaklığındaki bir ayar ve daha uzun bir kurutma periyodu sayesinde mümkün olur. Cam kaplarınıza hak ettikleri değeri verin.

Etiketler
Bosch, Bosch SMS67NI01T, Bosch SMS67NI01T A, Bosch SMS67NI01T A 7, Bosch SMS67NI01T A 7 Programlı, Bosch SMS67NI01T A 7 Programlı Inox, Bosch SMS67NI01T A 7 Programlı Inox Bulaşık, Bosch SMS67NI01T A 7 Programlı Inox Bulaşık Makinesi, Bosch SMS67NI01T A 7 Programlı Inox Makinesi, Bosch SMS67NI01T A 7 Programlı Bulaşık, Bosch SMS67NI01T A 7 Programlı Bulaşık Makinesi, Bosch SMS67NI01T A 7 Programlı Makinesi, Bosch SMS67NI01T A 7 Inox, Bosch SMS67NI01T A 7 Inox Bulaşık, Bosch SMS67NI01T A 7 Inox Bulaşık Makinesi, Bosch SMS67NI01T A 7 Inox Makinesi, Bosch SMS67NI01T A 7 Bulaşık, Bosch SMS67NI01T A 7 Bulaşık Makinesi, Bosch SMS67NI01T A 7 Makinesi, Bosch SMS67NI01T A Programlı, Bosch SMS67NI01T A Programlı Inox, Bosch SMS67NI01T A Programlı Inox Bulaşık, Bosch SMS67NI01T A Programlı Inox Bulaşık Makinesi, Bosch SMS67NI01T A Programlı Inox Makinesi, Bosch SMS67NI01T A Programlı Bulaşık, Bosch SMS67NI01T A Programlı Bulaşık Makinesi, Bosch SMS67NI01T A Programlı Makinesi, Bosch SMS67NI01T A Inox, Bosch SMS67NI01T A Inox Bulaşık, Bosch SMS67NI01T A Inox Bulaşık Makinesi, Bosch SMS67NI01T A Inox Makinesi, Bosch SMS67NI01T A Bulaşık, Bosch SMS67NI01T A Bulaşık Makinesi, Bosch SMS67NI01T A Makinesi, Bosch SMS67NI01T 7, Bosch SMS67NI01T 7 Programlı, Bosch SMS67NI01T 7 Programlı Inox, Bosch SMS67NI01T 7 Programlı Inox Bulaşık, Bosch SMS67NI01T 7 Programlı Inox Bulaşık Makinesi, Bosch SMS67NI01T 7 Programlı Inox Makinesi, Bosch SMS67NI01T 7 Programlı Bulaşık, Bosch SMS67NI01T 7 Programlı Bulaşık Makinesi, Bosch SMS67NI01T 7 Programlı Makinesi, Bosch SMS67NI01T 7 Inox, Bosch SMS67NI01T 7 Inox Bulaşık, Bosch SMS67NI01T 7 Inox Bulaşık Makinesi, Bosch SMS67NI01T 7 Inox Makinesi, Bosch SMS67NI01T 7 Bulaşık, Bosch SMS67NI01T 7 Bulaşık Makinesi, Bosch SMS67NI01T 7 Makinesi, Bosch SMS67NI01T Programlı, Bosch SMS67NI01T Programlı Inox, Bosch SMS67NI01T Programlı Inox Bulaşık, Bosch SMS67NI01T Programlı Inox Bulaşık Makinesi, Bosch SMS67NI01T Programlı Inox Makinesi, Bosch SMS67NI01T Programlı Bulaşık, Bosch SMS67NI01T Programlı Bulaşık Makinesi, Bosch SMS67NI01T Programlı Makinesi, Bosch SMS67NI01T Inox, Bosch SMS67NI01T Inox Bulaşık, Bosch SMS67NI01T Inox Bulaşık Makinesi, Bosch SMS67NI01T Inox Makinesi, Bosch SMS67NI01T Bulaşık, Bosch SMS67NI01T Bulaşık Makinesi, Bosch SMS67NI01T Makinesi, Bosch A, Bosch A 7, Bosch A 7 Programlı, Bosch A 7 Programlı Inox, Bosch A 7 Programlı Inox Bulaşık, Bosch A 7 Programlı Inox Bulaşık Makinesi, Bosch A 7 Programlı Inox Makinesi, Bosch A 7 Programlı Bulaşık, Bosch A 7 Programlı Bulaşık Makinesi, Bosch A 7 Programlı Makinesi, Bosch A 7 Inox, Bosch A 7 Inox Bulaşık, Bosch A 7 Inox Bulaşık Makinesi, Bosch A 7 Inox Makinesi, Bosch A 7 Bulaşık, Bosch A 7 Bulaşık Makinesi, Bosch A 7 Makinesi, Bosch A Programlı, Bosch A Programlı Inox, Bosch A Programlı Inox Bulaşık, Bosch A Programlı Inox Bulaşık Makinesi, Bosch A Programlı Inox Makinesi, Bosch A Programlı Bulaşık, Bosch A Programlı Bulaşık Makinesi, Bosch A Programlı Makinesi, Bosch A Inox, Bosch A Inox Bulaşık, Bosch A Inox Bulaşık Makinesi, Bosch A Inox Makinesi, Bosch A Bula,