Bose Home Speaker 500 Wifi Ses Sistemi (HOME SPEAKER 500)

Marka : Bose
Toplam Stok Adedi : 1

Tek bir hoparlörden duvardan-duvara stereo ses.

Bose Home Speaker 500'ün içindeki iki adet özel geliştirilmiş sürücü ters yönlere bakarak duvarlardan sesi yansıtırlar. Sonuç? Diğer akıllı hoparlörlerden daha geniş, her türlü odayı etkileyici stereo ses performansıyla doldurabilecek, bir ses sahnesi.

Tek bir hoparlörden duvardan-duvara stereo ses.
Entegre sesli kontrol.

Entegre sesli kontrol.

Oynat. Duraklat. Karıştır. Veya favori şarkınıza geçin. Dilinizin ucunda milyonlarca çalma listesi, albüm ve çok daha fazlasına sahip olacaksınız. Entegre Alexa özelliğiyle hava durumu ve haber başlıkları gibi bilgilere erişiminiz de olacak. Duymak istediğiniz bir şey varsa sadece sorun. Gelecekteki yazılım güncellemeleriyle yeni fonksiyonlarda eklenecek.

Gelişmiş ses algısı.

Parti sırasında sesi mi arttırmak istiyorsunuz? Ses algılama teknolojimiz için problem değil. Volüm yüksekken hoparlörün sizi duyması için hoparlör yüzeyinin altında özel olarak tasarılanmış 8-mikrafonlu bir dizilim bulunmaktadır. Sesle erişim özelliğini istediğiniz zaman kapatabilirsiniz de. Sadece mikrafonu kapatma butonuna dokunarak bütün mikrafonların gücünü kesin.

Gelişmiş ses algısı.
Kolay kontrol.

Kolay kontrol.

Kontrol sesle kalmıyor. Hoparlörün üstündeki oynat, duraklat veya parçayı geç butonlarına dokunabilirsiniz, veya hepsini Bose Music uygulamasından yapabilirsiniz. Ve altı adete kadar çalma listesi, İnternet radyo kanalı, ve çok daha fazlasını atayabilirsiniz ki favorileriniz sadece bir dokunuş kadar uzağınızda olsun.

Müzik. İstediğiniz her şekilde.

Dinlemek istedikleriniz için oldukça fazla seçeneğiniz var. Ev Wi-Fi ağınızdan tek bir dokunuşla Spotify veya Amazon Music gibi favori müzik kaynaklarınızı oynatın veya telefon, tablet gibi her türlü cihazını kaynak olarak kullanmak için Bluetooth bağlantısını kullanın. Apple AirPlay 2 2019 yılının başlarında geliyor.

Müzik. İstediğiniz her şekilde.
Dinleme deneyiminizin kontrolünü ele geçirin.

Dinleme deneyiminizin kontrolünü ele geçirin.

Bose Music uygulamasıyla kolaylıkla bütün müzik kaynaklarınızı tek bir noktadan görebilir ve istasyonlar, çalma listeleri ve servisler arasında geçiş sağlayabilirsiniz. Ayrıca Bose Home Speaker 500'ü kontrol etmenin başka bir kolay yoludur. Uygulamayla kanalları atamak kolaydır ki sevdiğiniz müzik sadece bir dokunuş kadar size uzak olsun. Birden fazla kullanıcı deneyimlerini ve içeriklerini kişiselleştirebilirler.

Kaliteli tasarım, içinde ve dışında.

Bose Home Speaker 500 görünüşü sesi kadar mükemmeldir. Kaynaksız, anodize edilmiş alüminyum gövde her odaya uygunluktaki rafine edilmiş bir tasarım sunar.

Kaliteli tasarım, içinde ve dışında.
Yeni Bose ailesiyle tanışın.

Yeni Bose ailesiyle tanışın.

Bose Home Speaker 500 yeni bir akıllı hoparlör ve soundbar ailesinin parçasıdır. Daha çok odada daha çok müziğin keyfini çıkarabilmeniz için hepsi beraber çalışabilir. Ve Alexa sesli kontrolleriyle dilinizin ucunda milyonlarca şarkı olacak. Veya herşeyi Bose Music uygulamasından yönetebilirsiniz. Bütün eğlencenize - müzik, film ve TV - istediğiniz her odada hayat verin.

Etiketler
Bose, Bose Home, Bose Home Speaker, Bose Home Speaker 500, Bose Home Speaker 500 Wifi, Bose Home Speaker 500 Wifi Ses, Bose Home Speaker 500 Wifi Ses Sistemi, Bose Home Speaker 500 Wifi Sistemi, Bose Home Speaker 500 Ses, Bose Home Speaker 500 Ses Sistemi, Bose Home Speaker 500 Sistemi, Bose Home Speaker Wifi, Bose Home Speaker Wifi Ses, Bose Home Speaker Wifi Ses Sistemi, Bose Home Speaker Wifi Sistemi, Bose Home Speaker Ses, Bose Home Speaker Ses Sistemi, Bose Home Speaker Sistemi, Bose Home 500, Bose Home 500 Wifi, Bose Home 500 Wifi Ses, Bose Home 500 Wifi Ses Sistemi, Bose Home 500 Wifi Sistemi, Bose Home 500 Ses, Bose Home 500 Ses Sistemi, Bose Home 500 Sistemi, Bose Home Wifi, Bose Home Wifi Ses, Bose Home Wifi Ses Sistemi, Bose Home Wifi Sistemi, Bose Home Ses, Bose Home Ses Sistemi, Bose Home Sistemi, Bose Speaker, Bose Speaker 500, Bose Speaker 500 Wifi, Bose Speaker 500 Wifi Ses, Bose Speaker 500 Wifi Ses Sistemi, Bose Speaker 500 Wifi Sistemi, Bose Speaker 500 Ses, Bose Speaker 500 Ses Sistemi, Bose Speaker 500 Sistemi, Bose Speaker Wifi, Bose Speaker Wifi Ses, Bose Speaker Wifi Ses Sistemi, Bose Speaker Wifi Sistemi, Bose Speaker Ses, Bose Speaker Ses Sistemi, Bose Speaker Sistemi, Bose 500, Bose 500 Wifi, Bose 500 Wifi Ses, Bose 500 Wifi Ses Sistemi, Bose 500 Wifi Sistemi, Bose 500 Ses, Bose 500 Ses Sistemi, Bose 500 Sistemi, Bose Wifi, Bose Wifi Ses, Bose Wifi Ses Sistemi, Bose Wifi Sistemi, Bose Ses, Bose Ses Sistemi, Bose Sistemi, Home, Home Speaker, Home Speaker 500, Home Speaker 500 Wifi, Home Speaker 500 Wifi Ses, Home Speaker 500 Wifi Ses Sistemi, Home Speaker 500 Wifi Sistemi, Home Speaker 500 Ses, Home Speaker 500 Ses Sistemi, Home Speaker 500 Sistemi, Home Speaker Wifi, Home Speaker Wifi Ses, Home Speaker Wifi Ses Sistemi, Home Speaker Wifi Sistemi, Home Speaker Ses, Home Speaker Ses Sistemi, Home Speaker Sistemi, Home 500, Home 500 Wifi, Home 500 Wifi Ses, Home 500 Wifi Ses Sistemi, Home 500 Wifi Sistemi, Home 500 Ses, Home 500 Ses Sistemi, Home 500 Sistemi, Home Wifi, Home Wifi Ses, Home Wifi Ses Sistemi, Home Wifi Sistemi, Home Ses, Home Ses Sistemi, Home Sistemi, Speaker, Speaker 500, Speaker 500 Wifi, Speaker 500 Wifi Ses, Speaker 500 Wifi Ses Sistemi, Speaker 500 Wifi Sistemi, Speaker 500 Ses, Speaker 500 Ses Sistemi, Speaker 500 Sistemi, Speaker Wifi, Speaker Wifi Ses, Speaker Wifi Ses Sistemi, Speaker Wifi Sistemi, Speaker Ses, Speaker Ses Sistemi, Speaker Sistemi, 500, 500 Wifi, 500 Wifi Ses, 500 Wifi Ses Sistemi, 500 Wifi Sistemi, 500 Ses, 500 Ses Sistemi, 500 Sistemi, Wifi, Wifi Ses, Wifi Ses Sistemi, Wifi Sistemi, Ses, Ses Sistemi, Sistemi,