Bose SoundLink Color II Bluetooth Hoparlör Siyah (2247)

Marka : Bose
Fiyat : TL1.311,06(KDV Dahil)
Toplam Stok Adedi : 10

Hayatın sizi götürdüğü her yerde güçlü ses

Havuzda, parkta, terasta... Bose SoundLink® Color II Bluetooth® hoparlör suya dayanıklı yapısıyla tüm maceralarınızı paylaşmaya hazır. Dışındaki yumuşak silikon kaplaması ve aramalar için mikrofon içeren yapısı ile, bir hoparlörden aradığınızın fazlasını güçlü ses performansı ile sunuyor.

Etkileyici performans için yenilikçi teknoloji

SoundLink® Color II, güçlü ses çıkışı sağlarken titreşimi tamamen minimuma indiren çift karşılıklı pasif radyatörler gibi, Bose mühendisliğinin, eşsiz teknolojilerle donatılmış bir meyvesidir. Bu sayede hoparlörlerimiz yerlerinden bir santim bile kıpırdamadan, dünyayı yerinden oynatabiliyor.

 

 

Sağlam. Yumuşak. Suya dayanıklı.

SoundLink® Color II Bluetooth® hoparlör hareketli bir hayat tarzı için tasarlanmıştır. Hoparlörün etrafını saran silikon gövde, onu omuz veya sırt çantanıza atıp istediğiniz yere götürebilmeniz için ihtiyacınız olan sağlam yapıyı sağlar. Fakat yuvarlak hatlı yumuşak yüzeyi ile, elinizde taşımanız da çok kolaydır. SoundLink® Color II aynı zamanda suya dayanıklıdır, böylece havuz ya da göl kenarında da müzik dinleyebilirsiniz. Müziğinizi istediğiniz yere götürmenize izin veren tasarımı, size ayak uydurabilecek kadar sağlamdır.

 

 

Yanına al ve çık!​

Her nerede olursanız olun müziğiniz yanınızda. Sadece 0.54 kg (1.2 lb) olan SoundLink Color II, bir futbol topundan çok az daha ağırdır ve kullanımı inanılmaz kolaydır. Hoparlör üzerinden çağrıları cevaplamak, şarkı atlamak, bağlı cihazlar arasında geçiş yapmak ve daha fazlası için, tek bir düğme dokunuşu ile birden fazla fonksiyonu kontrol edebilirsiniz. SoundLink® Color II hoparlörünüzü günlük gezilerinizde müziğinizin bir saniyesini bile kaçırmadan kullanabilmeniz için, şarj edilebilir lityum iyon pili 8 saat kullanım süresine sahiptir.

 

 

Kolay bağlantı. Kolay kullanım.

Eğer Bluetooth®’lu sahipse, istediğiniz müziği, istediğiniz cihazdan dinlemek için ihtiyacınız olan herşeye sahipsiniz demektir. SoundLink® Color II hoparlör 9 metrelik güvenilir kablosuz menzil gücüne sahiptir ve bağlanmak çok kolaydır. Sesli yönlendirmeler size cihazlarınızı eşleştirme sırasında yardımcı olur ve iki bağlı cihaz arasında hızlıca geçiş yapabilirsiniz. Hatta en son bağlandığı sekiz cihazı hatırlar, böylece telefonunuza, kardeşinizin tabletine, veya ev arkadaşınızın bilgisayarına yeniden kolayca bağlanabilirsiniz.

 

Bir uygulama herşeyi değiştirebilir​

Bluetooth® hoparlörünüzün tüm potansiyelinden yararlanmanızı istiyoruz. Bu yüzden, bağlantı ve cihazlar arası geçişi şimdiye kadar olduğundan daha da kolaylaştıran bu ücretsiz uygulamayı geliştirdik. Bose Connect, gelecekte lanse edilecek ürün özelliklerine ve ürün hakkındaki kullanım ipuçlarına erişmenizi sağlar, ve hoparlör ayarlarını kişiselleştirmeniz için size yardımcı olur. Uygulama aynı zamanda, hızlı ve kolay güncellemelerle, hoparlörünüzün her zaman en yeni yazılım versiyonunu kullandığından emin olmanızı sağlar. Bu kullanımı kolay uygulamanın yarattığı farka hayran kalacaksınız.

 

 

 

Teknik Özellikler​

Giriş Türü: 3,5 mm Stereo Jak, Micro USB

Hoparlör Yapılandırmaları: Stereo

Sürücüler: İki adet 40 mm tüm frekans aralıklarını kapsayan sürücü

Güç Kaynağı: Pil Gücü, USB

Piller: Yeniden Şarj Edilebilir Lityum İyon

Yükseklik: 13,11 cm (5.16 inç)

Uzunluk: 5,56 cm (2.19 inç)

Genişlik: 12,7 cm (5 inç)

Ağırlık: 0,54 kg