Bose SoundLink Micro Bluetooth Hoparlör Turuncu (2309)

Marka : Bose
Toplam Stok Adedi : 10

Gerçekten ne yaptığınızın fark etmez-doğa yürüyüşü, bisiklet sürme, akşam yemeği pişirme veya takılma. Müzik lazım Tüm maceralarınıza ayak uyduran ve boyutuyla eşsiz ses veren bir hoparlör tasarladık. SoundLink Micro hoparlörü küçük ama güçlüdür. Süper sağlam ve su geçirmez. Yırtılmaya dayanıklı bir silikon kayışa sahiptir - böylece nereye giderseniz gidin yanınızda taşıyabilirsiniz. Çünkü, bir hoparlör bu kadar küçükse, onu asla geride bırakmak istemezsiniz.

 

 

İçeri girdik, daha çok şey çıkardın.

 

SoundLink Micro'un özel tasarlanmış dönüştürücüden silikon pasif radyatörlere kadar her ayrıntısının boyutunun herhangi bir hoparlöründen daha iyi olan ses üretmesi amaçlanmıştır. Başkandan böyle bir şekilde mühendislik yapmazsanız, bir hoparlörün böyle bir performans sergilemesini sağlayamazsınız.

 

 

Gideceğiniz tüm mekanlar

 

Nereye giderseniz gidin, SoundLink Micro birlikte etiketlemek için tasarlanmıştır. Bisikletinize, sırt çantanıza ve serin kutunuza bantlayın. Yırtılmaya dirençli kayış süper güvenilir, bu yüzden ilk kez veya binlerce kez sıkı tutunacağını biliyorsunuz.

 

 

İÇİNDEN SU İÇİN GELİŞTİRİLİR

 

Su yalıtımı söz konusu olduğunda, ilk kez ıslak hale getirmekle kalmayıp ıslattığınız her anı gerçekleştiren bir hoparlör de yapmak istedik. Bir karşılaştırma noktası olarak bir IPX7 derecelendirmesini kullandık, daha da ileri götürdük. Hoparlörümüzü her türlü durum için titizlikle test ettik. Bunu havuzdaki düşüşten sağ kurtmak için yaptık. Ya da okyanusta. Düşersen panik yapmaya gerek yoktur. Sadece çekip oyuna bas.

 

 

Malzeme meselesi

 

Yanlışlıkla oldu. Ancak bu, yaptıklarında kırık bir konuşmacıya bırakılması anlamına gelmez. Bu yüzden SoundLink Micro'un dış yüzeyi için silikon kauçuk seçtik. Bu yüksek kaliteli malzeme, olabildiğince çok dikiş ve boşlukları ortadan kaldırmamızı sağladı (ve ezikler, çizikler ve çatlaklar kaldırabiliyor). Taşınabilir performans, istediğiniz tüm yerlerde.

 

 

Bose Connect uygulaması

 

Bone Connect uygulamasıyla SoundLink Micro hoparlörünüzün Bluetooth bağlantılarını kolayca kontrol edin. Kendine bir DJ düţünen bir arkadaţýnýz var mý? Cihazları uygulama boyunca değiştirip kontrolünü eline almasına izin ver.

Fazlası var. Yüksek sesle yeterince yüksek olmadığı zamanlarda, Parti Modunda iki SoundLink Micro hoparlörü bağlamak için uygulamayı kullanın. Veya Stereo Moduna geçin. Enstrümanlar ve vokaller doğal olarak ayrılır - müziğinizi canlı tutar.

 

 

Diğer konuşmacıların pilleri biraz daha uzun süre oynayabilir, ancak bizimkilerde duymak istediğiniz basın çok daha fazlasını çalar. Hâlâ derin, zengin ve hayat dolu 6 saate kadar müzik varken.

Daha önce gördün. Herkes hoparlörde bir arkadaşıyla dolaştı. Onları duymak için mücadele ediyorsun. Seni duymak için mücadele ediyorlar. Artık değil. SoundLink Micro, hoparlörden doğrudan sesli arama yapmanızı sağlar, böylece kelimeler daha net ve daha az boğuk hale gelir.

Pek çok hoparlör suya dayanıklı görünüyor. Ancak SoundLink Micro içten dışa doğru duruyor. Bunun nedeni, suyun içine girmesini engellemek için dış kabuğa güvenmedik. Bunun yerine, içeride teknoloji etrafında bir sızdırmazlık oluşturmak için silikon gibi malzemeleri kullandık. IPX7 derecelendirildi. Ve aştı.

Yakınınızda telefonunuz yok mu? Endişelenme. Telefonunuzun Siri veya Google Asistanınız için ses girişine doğrudan hoparlörden erişmek için çok işlevli düğmeyi basılı tutmanız yeterlidir.

Bağlantı Kur. Bu kolay. Sesli istemler sizi Bluetooth eşleştirmesi yoluyla konuşur. İki aygıta bağlanabilirsiniz - ve hoparlör en yeni sekiz cihazın bağlantısını hatırlar.

 

 

  • Kablosuz menzil 9 m'ye kadar (30 ft) 6 saate kadar pil ömrü
  • 9.83 cm x 9.83 cm x% 3.48 cm (290.3 gr)
  •  

 

 

Etiketler
Bose, Bose SoundLink, Bose SoundLink Micro, Bose SoundLink Micro Bluetooth, Bose SoundLink Micro Bluetooth Hoparlör, Bose SoundLink Micro Bluetooth Hoparlör Turuncu, Bose SoundLink Micro Bluetooth Turuncu, Bose SoundLink Micro Hoparlör, Bose SoundLink Micro Hoparlör Turuncu, Bose SoundLink Micro Turuncu, Bose SoundLink Bluetooth, Bose SoundLink Bluetooth Hoparlör, Bose SoundLink Bluetooth Hoparlör Turuncu, Bose SoundLink Bluetooth Turuncu, Bose SoundLink Hoparlör, Bose SoundLink Hoparlör Turuncu, Bose SoundLink Turuncu, Bose Micro, Bose Micro Bluetooth, Bose Micro Bluetooth Hoparlör, Bose Micro Bluetooth Hoparlör Turuncu, Bose Micro Bluetooth Turuncu, Bose Micro Hoparlör, Bose Micro Hoparlör Turuncu, Bose Micro Turuncu, Bose Bluetooth, Bose Bluetooth Hoparlör, Bose Bluetooth Hoparlör Turuncu, Bose Bluetooth Turuncu, Bose Hoparlör, Bose Hoparlör Turuncu, Bose Turuncu, SoundLink, SoundLink Micro, SoundLink Micro Bluetooth, SoundLink Micro Bluetooth Hoparlör, SoundLink Micro Bluetooth Hoparlör Turuncu, SoundLink Micro Bluetooth Turuncu, SoundLink Micro Hoparlör, SoundLink Micro Hoparlör Turuncu, SoundLink Micro Turuncu, SoundLink Bluetooth, SoundLink Bluetooth Hoparlör, SoundLink Bluetooth Hoparlör Turuncu, SoundLink Bluetooth Turuncu, SoundLink Hoparlör, SoundLink Hoparlör Turuncu, SoundLink Turuncu, Micro, Micro Bluetooth, Micro Bluetooth Hoparlör, Micro Bluetooth Hoparlör Turuncu, Micro Bluetooth Turuncu, Micro Hoparlör, Micro Hoparlör Turuncu, Micro Turuncu, Bluetooth, Bluetooth Hoparlör, Bluetooth Hoparlör Turuncu, Bluetooth Turuncu, Hoparlör, Hoparlör Turuncu, Turuncu,