SOUNDSPORT FREE WIRELESS   BLK   Bose SoundSport Free Kablosuz Kulaklık Siyah
SOUNDSPORT FREE WIRELESS   BLK   Bose SoundSport Free Kablosuz Kulaklık Siyah
SOUNDSPORT FREE WIRELESS   BLK   Bose SoundSport Free Kablosuz Kulaklık Siyah
SOUNDSPORT FREE WIRELESS   BLK   Bose SoundSport Free Kablosuz Kulaklık Siyah
SOUNDSPORT FREE WIRELESS   BLK   Bose SoundSport Free Kablosuz Kulaklık Siyah

Bose SoundSport Free Kablosuz Kulaklık Siyah

Marka : Bose
Fiyat : TL0,00(KDV Dahil)
Toplam Stok Adedi : 0
:

Bose Soundsport Free Kablosuz Kulaklık

 

Kablosuz Spor Kulaklığı

 

 

 

 

 

Göze Çarpan, ama Kulakta Kalan Spor Kulaklıkları

Bu kulaklıklar, üst düzey bir konfor ve sabitlik dengesine sahiptir. StayHear+ Sport kulaklık uçları ile temas alanı kulağınızın içine eşit bir şekilde yayılır ve sabitleyici uç kanatçıkları kulağınızın üst kısmına tam uyum sağlar. Kulaklıklar düşmez ve rahatlığında hiçbir azalma olmaz. Böylece spor yaparken odaklanabilirsiniz.

 

                                     61FDdybKTcL._SL1500_.jpg (109 KB)

 

 


 

 

cq5dam.web.600.600.png (510 KB)

 

Zirvede Performanslar İçin Zirvede Ses Gücü

Dış sese göre kendini ayarlayan ekolayzır ve Bose dijital sinyal işleme özelliği müziğin tüm ses seviyelerinde tam ve dengeli bir şekilde iletilmesini sağlar. Spor salonu ne kadar kalabalık olursa olsun, çalma listeniz her zaman enerjinizi yüksekte tutar.

Düşünmeden Terle

Su ve kulaklıklar birleştiğinde genelde iyi sonuçlar ortaya çıkmaz. Ancak Bose bu ikilinin bir araya gelmesini sağladı. Açık girişlerde suyu dışarıya iten bir ağ tabakası ile su dışarıda kalır ve kulaklık çalışmaya devam eder. Terlemeye ve hafif yağmura karşı dayanıklıdır.


 

 

 


 

 

 

Bir Kutudan Daha Fazlası

Soundsport Free kulaklıklar tek şarjla 5 saate kadar çalışır, böylece spor yapmanız için gereken zamanı size tanır. İşiniz bittiğinde yapmanız gereken tek şey kutusuna koymanız. Bu kutu kulaklıklarınızı korumanın yanı sıra, 2 kez (10 saate kadar kullanım süresi) şarj edebilir ve siz de kulaklıklarınızı kullanmaya devam edebilirsiniz. Ayrıca kulaklıklarınızı, 15 dakikalık hızlı şarj ile 45 dakika kullanabilirsiniz.

Tek Uygulama, Tam Kontrol

Bose Connect uygulaması, ürününüzün sunduğu her şeye kolayca erişmenize olanak sağlar. Bu uygulama ile ipuçları alabilir, ürün özelliklerini açabilir ve ayarlarınızı kişiselleştirebilirsiniz, böylece zamanınızı kurulum ile değil, müzik dinlemek ile geçirebilirsiniz.

Kulaklığınızın tekini veya ikisini kaybedeceğinizden mi korkuyorsunuz? Bose Connect uygulamasında bulunan Find My Buds özelliği ile kulaklıklarınızın en son bağlandığı konumu öğrenebilirsiniz. Haritayı takip edin ve kulaklığınızı bulun!

 

                          8038658_R_Z001A.jpg (21 KB)

 

 

Etiketler
Bose, Bose SoundSport, Bose SoundSport Free, Bose SoundSport Free Kablosuz, Bose SoundSport Free Kablosuz Kulaklık, Bose SoundSport Free Kablosuz Kulaklık Siyah, Bose SoundSport Free Kablosuz Siyah, Bose SoundSport Free Kulaklık, Bose SoundSport Free Kulaklık Siyah, Bose SoundSport Free Siyah, Bose SoundSport Kablosuz, Bose SoundSport Kablosuz Kulaklık, Bose SoundSport Kablosuz Kulaklık Siyah, Bose SoundSport Kablosuz Siyah, Bose SoundSport Kulaklık, Bose SoundSport Kulaklık Siyah, Bose SoundSport Siyah, Bose Free, Bose Free Kablosuz, Bose Free Kablosuz Kulaklık, Bose Free Kablosuz Kulaklık Siyah, Bose Free Kablosuz Siyah, Bose Free Kulaklık, Bose Free Kulaklık Siyah, Bose Free Siyah, Bose Kablosuz, Bose Kablosuz Kulaklık, Bose Kablosuz Kulaklık Siyah, Bose Kablosuz Siyah, Bose Kulaklık, Bose Kulaklık Siyah, Bose Siyah, SoundSport, SoundSport Free, SoundSport Free Kablosuz, SoundSport Free Kablosuz Kulaklık, SoundSport Free Kablosuz Kulaklık Siyah, SoundSport Free Kablosuz Siyah, SoundSport Free Kulaklık, SoundSport Free Kulaklık Siyah, SoundSport Free Siyah, SoundSport Kablosuz, SoundSport Kablosuz Kulaklık, SoundSport Kablosuz Kulaklık Siyah, SoundSport Kablosuz Siyah, SoundSport Kulaklık, SoundSport Kulaklık Siyah, SoundSport Siyah, Free, Free Kablosuz, Free Kablosuz Kulaklık, Free Kablosuz Kulaklık Siyah, Free Kablosuz Siyah, Free Kulaklık, Free Kulaklık Siyah, Free Siyah, Kablosuz, Kablosuz Kulaklık, Kablosuz Kulaklık Siyah, Kablosuz Siyah, Kulaklık, Kulaklık Siyah, Siyah,