SOUNDSPORT WIRELESS HDPHN CITRON WW  Bose SoundSport Wireless Headphones Citron
SOUNDSPORT WIRELESS HDPHN CITRON WW  Bose SoundSport Wireless Headphones Citron
SOUNDSPORT WIRELESS HDPHN CITRON WW  Bose SoundSport Wireless Headphones Citron
SOUNDSPORT WIRELESS HDPHN CITRON WW  Bose SoundSport Wireless Headphones Citron

Bose SoundSport Wireless Headphones Citron

Marka : Bose
Toplam Stok Adedi : 0

Sizi geride tutmak için değil, sizi ileri itmek için tasarlandı

Egzersiz, zorlu bir faaliyettir. Ve zorluğun üstesinden gelebilen kablosuz kulaklıklar talep ediyorsunuz. SoundSport kablosuz kulaklıklar, güvenli ve rahat kalan güçlü ses ve kulaklıklarla hareket etmenizi sağlar.

 

Kaybedecek bir şey yok

Ne kadar sinir bozucu olabileceğini biliyoruz. Toplanıp çalışmaya hazırsınız, ancak kulaklığınızı yanlış yerleştirdiniz. Bu nedenle Bose, dünyanın en büyük kayıp ve bulunanlar topluluğu olan Tile ile işbirliği yaptı. Döşeme, kulaklığınız kaybolursa bulmanızı kolaylaştırır. Kulaklığınızın yazılımını entegre Tile yazılımını içerecek şekilde güncellemek için Bose Connect uygulamasını kullanın. Ardından, müziklerinizi asla kaybetmemek için kulaklığınızı etkinleştirmek için Tile uygulamasını indirin ve uygulama içi basit talimatlarını izleyin. Daha fazla bilgi edinmek için Tile.com adresini ziyaret edin .

 

 

Eşsiz bir konfor ve istikrar kombinasyonu

Egzersiz yaparken, kulaklıklarınızın içeride kalmasını istersiniz. Tam olarak bunların yaptığı şey, yalnızca antrenmanınıza odaklanmanızı sağlayan bir rahatlık düzeyidir. Uçların benzersiz şekli, kulağınızda ses performansını artırmaya yardımcı olan yumuşak bir sızdırmazlık sağlar. Genişletilmiş esnek kanat, destek ve gelişmiş denge sağlar.

 

 

Bluetooth ® ve NFC eşleştirme, dolaşmanızı önler

Harekete geçebilmek için hızlı, kablosuz bir bağlantı istiyorsunuz. SoundSport kablosuz kulaklıklar, Bluetooth cihazınızla kolaylıkla eşleştirme sağlar .

 

Ter ve hava koşullarına dayanıklı tasarım

Spor salonunda ter atmak veya yağmurda koşmak, her adımda ilerlemenizi sağlamak için tasarlanmış spor kulaklıklardır. Akustik portlar, ter ve hava koşullarına dayanacak şekilde konumlandırılmıştır ve hidrofobik bir bez, nemi dışarıda tutar.

 

Bir uygulama. Tam denetim.

Bose Connect uygulaması, ürününüzün sunduğu her şeye kolay erişim sağlar. İpuçları alın, ürün özelliklerinin kilidini açın ve ayarlarınızı kişiselleştirin, böylece müziği ayarlamak yerine müziğin keyfini çıkarmak için daha fazla zaman ayırabilirsiniz.

Ayrıca tüm Bluetooth bağlantılarınızı kolayca yönetebilirsiniz. Tek bir kaydırmayla akıllı telefonunuzda bir çağrı almaktan tabletinizde müzik dinlemeye, dizüstü bilgisayarınızda film izlemeye geçiş yapın.

 

 

 

 

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR