LG GC-H502HQHU A++ 471 lt No-Frost Buzdolabı (GC-H502HQHU)

Marka : LG
Fiyat : TL4.099,00(KDV Dahil)
Toplam Stok Adedi : 3

LG GC-H502HQHU A++ 471 lt No-Frost Buzdolabı


* Lütfen yetkili servisten önce ürün ambalaj ve kutusunu açmayınız. Yetkili servis gelmeden kutuyu açmanız durumunda ürün garanti dışı kalacaktır.

Enerji tasarruflu inverter kompresörleri, tarz sahibi geniş alan tasarımı, buzlanmadan soğutma imkânı veren Fresh 0 Zone bölmesi, akıllı telefonla kontrol için geliştirilmiş olan Smart Diagnosis fonksiyonu ve daha pek çok kullanım kolaylığı sunan LG GC-H502HQHU A++ 471 lt No-Frost Buzdolabı, baştan sona ayrıcalıklı bir deneyim yaşatıyor. Güçlü, sessiz ve tasarruflu performans özellikleri ile geliştirilen inverter kompresörleri sayesinde çok daha keyifli kullanım imkânı bulabilir, tüm ihtiyaçlarınızı kolayca karşılamanın keyfini sürebilirsiniz.

Geniş Hacimli ve Yüksek Tasarruflu Buzdolabı Modeli

  • Buzdolabı içerisindeki sıcaklık değişimini ±0,5℃ aralığında sabitleyen LINEAR Cooling teknolojisi, soğuk hava kaybını engelleyerek her zaman sabit ve eşit şekilde soğutmayı başarıyor. Bu sayede yiyecekleri daima daha taze halde saklayabilir, aynı zamanda verimli enerji tüketimi sağlayabilirsiniz. 
  • LINEAR Cooling'i mükemmel bir şekilde destekleyen LG Door Cooling+ teknolojisi, geleneksel soğutma sistemlerine oranla daha eşit serinlik ve daha hızlı soğutma sağlıyor. İç kısım ile bölmenin kap tarafındaki sıcaklık farkını önemli ölçüde azaltan bu gelişmiş teknoloji sayesinde hassas sıcaklık kontrolü sağlayabilir, yiyeceklerinizi çok daha uzun süre taze olarak saklayabilirsiniz. 
  • Tüm teknolojik özellikleri sağlıklı bir soğutma sistemi yaratmak için geliştiren LG, Hygiene Fresh özelliği ile buzdolabı içerisindeki havayı çok daha sağlıklı ve temiz hale getiriyor. Doğal malzemelerle üretilmiş olan dört aşamalı filtre sistemi ve harici havalandırma fanından oluşan Hygiene Fresh, 5 adımda tazelik ve ferahlık sağlıyor. 
  • Et ve balık gibi yiyecekleri Fresh 0 Zone bölmesinde 0°C'ye yakın bir sıcaklıkta saklayan LG GC-H502HQHU A++ 471 lt No-Frost Buzdolabı modeli, buzlanmayı engelleyerek pişirme öncesinde yaşanan buz çözme problemini ortadan kaldırıyor. 
  • Buzdolabının her köşesinde bulunan çoklu soğutma hava kanalı ile iç hacmin tamamını en iyi şekilde soğutan LG buzdolabı, tüm raf ve bölmelerdeki yiyecekleri kolayca korumayı başarıyor. 
  • Geleneksel kompresör tasarımlarına oranla daha az bileşen kullanılan ve bu sayede daha az sürtünme noktasına sahip olan inverter lineer kompresörler, verimlilik konusunda pazar lideri oluyor. Daha az gürültü ve daha az enerji tüketimi ile çalışan bu kompresör tasarımı sayesinde baştan sona konforlu kullanım deneyimi yaşayabilirsiniz. 
  • Evde olmadığınız zamanlarda bile buzdolabını kontrol etme şansı yaratan Smart ThinQ fonksiyonu ile iç sıcaklığı kolayca ayarlama şansı bulurken, birkaç tuşla arıza teşhisi yapabilirsiniz. 

Akıllı ve Tasarruflu 

Ürün Tipi: Çift Kapılı
Enerji Sınıfı: A++
Brüt Hacim: 471 Lt
Soğutucu Bölme Kapasitesi: 321 Lt
Dondurucu Bölme Kapasitesi: 98 Lt 
Ses Seviyesi: 39 dB
Yıllık Enerji Tüketimi: 286 kWh
Ürün Boyutları (YxGxD): 178 x 70 x 73 cm

Lider Teknoloji Markası

Kendine özgü satış stratejileri ve alanında uzman satış temsilcileri sayesinde hem satış öncesi hem de satış sonrası profesyonel hizmet sunmayı başaran LG, kullanıcıların en çok güvendiği ve sıklıkla tercih ettiği dünya markalarından biri oluyor. Bilgisayardan akıllı cep telefonlarına, beyaz eşyadan çeşitli teknolojik aksesuarlara kadar fazlasıyla geniş bir ürün yelpazesine sahip olan lider teknoloji markası, satışa sunduğu her yeni tasarım ile bulunduğu alana yön vermeyi başarıyor. 

Konforlu Tasarım Özellikleri ile Güvenli Kullanım İmkânı 

Verimlilik konusunda pazar lideri olan inverter lineer kompresörler, hem güçlü hem de konforlu bir cihaz performansı yaratıyor. Geniş iç hacmi, sayısız kullanım kolaylığı, dokunmatik LED ekran tasarımı, üstün soğutma teknolojileri ve daha birçok gelişmiş özelliği ile tüm beklentileri kolayca karşılayan LG GC-H502HQHU A++ 471 lt No-Frost Buzdolabı modeli, estetik cihaz tasarımı sayesinde bulunduğu ortama göz alıcı bir şıklık katmayı da başarıyor. Siz de her yönden profesyonelce geliştirilmiş bu modele sahip olabilir, buzdolabı deneyimini bir üst seviyeye taşıyabilirsiniz. 

 

 

AydınlatmaVar
Buz MatikVar
Derinlik (cm)73
Dondurma Kapasitesi Kg / 24 Saat5.4
Dondurucu Bölme Kapasitesi (Lt)98
Dondurucu ÖzelliğiNo Frost
Enerji SınıfıA++
Genişlik (cm)70
Hacim (L)471
Hızlı DondurmaYok
Hızlı SoğutmaYok
Kapı Açık UyarısıVar
Kontrol PaneliDijital
Kullanım ŞekliSolo
RenkBeyaz
Ses Seviyesi (dB)39
Soğutucu Bölme Kapasitesi (Lt)321
Su & Buz PınarıYok
ÜreticiLG
Ürün TipiÇift Kapılı
Yıllık Enerji Tüketimi (kWh)286
Yükseklik (cm)178