LG GR-F802HLHU A++ 631 lt No-Frost Buzdolabı (GR-F802HLHU)

Marka : LG
Fiyat : TL6.350,00(KDV Dahil)
Toplam Stok Adedi : 3

LG GR-F802HLHU A++ 631 lt No-Frost Buzdolabı


* Lütfen yetkili servisten önce ürün ambalaj ve kutusunu açmayınız. Yetkili servis gelmeden kutuyu açmanız durumunda ürün garanti dışı kalacaktır.

En yeni soğutma teknolojileri ile tasarlanan ve üstün performansın yanı sıra tasarruflu kullanım özelikleri ile geliştirilen LG GR-F802HLHU A++ 631 lt No-Frost Buzdolabı modeli, baştan sona gelişmiş bir tasarım olmayı başarıyor. LINEAR Cooling, Door Cooling+, Hygiene Fresh ve daha pek çok özellik sayesinde yiyecekleri en sağlıklı koşullarda saklayan LG buzdolabı, tüm kullanıcı ihtiyaçlarını kolayca karşılıyor. 

Maksimum Konforlu Kullanım Özellikleri

  • Doğal malzemelerden üretilmiş olan 4 aşamalı filtre ve harici fan ile geliştirilen Hygiene Fresh havalandırma sistemi, dolap içerisindeki besinlere temas eden havayı zararlı mikroorganizmalardan arındırıyor ve bu sayede besinleri her açıdan sağlıklı şekilde korumayı başarıyor. 
  • Maksimum ±0,5 ℃ fark ile sıcaklık değişimini minimuma indiren ve her zaman sabit şekilde soğutmayı başaran LINEAR Cooling teknolojisi, besinlerin tazeliğini çok daha uzun süre korurken büyük oranda enerji tasarrufu sağlıyor. 
  • Hassas sıcaklık kontrolü ile enerji tasarrufunu destekleyen LG Door Cooling+ özelliği, soğuk havayı buzdolabı içerisinde daha eşit şekilde yayıyor ve en alt raftaki besinlerin dahi tazeliğini korumayı başarıyor. 
  • İnverter lineer kompresörleri ile geliştirilen  LG GR-F802HLHU A++ 631 lt No-Frost Buzdolabı modeli, geleneksel soğutucu kompresörlere oranla çok daha sessiz ve tasarruflu bir çalışma performansı sunuyor. Verimlilik açısından alanında lider olan inverter lineer kompresörler sayesinde elektrik tüketimini kontrol altına alabilir, çok daha tasarruflu kullanım imkanı bulabilirsiniz. 
  • LED panel aydınlatma sistemi ile geliştirilen LG buzdolabı, geleneksel ampullere oranla hem daha uzun ömürlü hem de çok daha tasarruflu kullanım şansı veriyor. 
  • Sıcaklığı daima 0°C civarında koruyan Fresh 0 Zone bölmesi, et ve benzer ürünler için en ideal soğutma ortamını yaratıyor. Bu besinleri buzlanmadan soğutan ve daima taze tutan Fresh 0 Zone özelliği sayesinde pişirme öncesi buz çözme zahmetinden kurtulabilir, yemeklerinizi çok daha pratik şekilde hazırlayabilirsiniz. 
  • Buzdolabını akıllı telefon aracılığıyla kontrol etme imkanı veren Smart ThinQ özelliği, bu alanda devrim niteliği taşıyor. İç ortam havasının temizliğini, buzdolabının sıcaklık düzeyini veya herhangi bir arıza durumunu kolayca kontrol edebileceğiniz bu teknolojik özellik sayesinde çok daha ayrıcalıklı kullanım seçeneklerine sahip olabilirsiniz. 
  • Çıkarılabilen buz tepsisi, dondurucu bölmesinde daha fazla alan yaratma şansı veriyor. İhtiyaç durumunda buz tepsisini kolayca çıkarabilir ve dondurucu alanını çok daha genişletebilirsiniz. 

Her Yönden Gelişmiş Soğutma Performansı

Ürün Tipi: Çift Kapılı
Enerji Sınıfı: A++
Brüt Hacim: 631 Lt
Ses Seviyesi: 43 dB
Yıllık Enerji Tüketimi: 354 kWh
Ürün Boyutları (YxGxD): 184 x 68 x 73 cm

Türkiye'nin Güvenilir Teknoloji Markası

Dünya çapında geniş bir kullanıcı kitlesine sahip olan LG, hem satış öncesinde sunduğu profesyonel danışmanlık hizmeti hem de satış sonrası teknik destek sayesinde kullanıcıların en çok güvendiği markalardan biri olmayı başarıyor. Kaliteli materyaller ve en yeni teknolojiler ile geliştirilen dayanıklı cihaz tasarımları, uzun yıllar boyu kullanım imkanı sunuyor. Kurulduğu günden bugüne hızlı bir yükseliş sergileyen lider teknoloji markası televizyondan bilgisayara, buzdolabından elektronik aksesuarlara kadar sayısız ürün çeşidi ile daima kullanıcıların ihtiyaçlarına yönelik tasarımlara imza atıyor. 

Güçlü, Güvenilir ve Konforlu Buzdolabı Tasarımı

Inverter lineer kompresörlere sahip olan LG GR-F802HLHU A++ 631 lt No-Frost Buzdolabı modeli, çok daha sessiz ve tasarruflu bir çalışma performansı sergiliyor. Gelişmiş performans özelliklerinin ve konforlu kullanım seçeneklerinin yanı sıra estetik cihaz tasarımı ile de dikkat çeken LG buzdolabı, bulunduğu ortama modern bir şıklık katmayı başarıyor. Siz de her yönden gelişmiş bu model ile tüm ihtiyaçlarınıza kolayca sahip olabilir, mutfağınızda modern şıklığın keyfini sürebilirsiniz. 


AydınlatmaVar
Buz MatikVar
Derinlik (cm)73
Dondurma Kapasitesi Kg / 24 Saat7
Dondurucu Bölme Kapasitesi (Lt)201
Dondurucu ÖzelliğiNo Frost
Enerji SınıfıA++
Genişlik (cm)86
Hacim (L)631
Hızlı DondurmaYok
Hızlı SoğutmaVar
Kapı Açık UyarısıVar
Kontrol PaneliDijital
Kullanım ŞekliSolo
RenkInox
Ses Seviyesi (dB)43
Soğutucu Bölme Kapasitesi (Lt)430
Su & Buz PınarıVar
ÜreticiLG
Ürün TipiÇift Kapılı
Yıllık Enerji Tüketimi (kWh)354
Yükseklik (cm)184