Önemli Hatırlatma

 

Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurulu'nun (BDDK) taksitlendirmeyi düzenleyen yönetmeliğine göre taksit sayısı değişkenlik gösterebilir. 

Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurulu'nun (BDDK) taksitlendirmeyi düzenleyen yönetmeliğine göre taksit sayısı Beyaz Eşya alışverişlerinde en fazla 12 ayElektronik Eşya alımlarında 6 ayTablet alımlarında 6 ay olarak uygulanır. 

3.500 TL altı Televizyon alış verişlerinde 9 ay3.500 TL üzeri Televizyon alışverişlerinde ise en fazla 6 ay taksit uygulanır. Bu uygulama, ticari kredi kartları için geçerli değildir. Ticari kredi kartları ile tüm kategorilerdeki ürünlere taksitli ödeme yapılabilir.

  • Artı taksitler bankaların aylık olarak belirlediği limit altında olması durumunda Artı taksitler yansımayacaktır.

 

Güreller Elektronik Ödeme Seçenekleri

Kredi Kartı ile Ödeme

gureller.com ' da kredi kartlarına, peşin fiyatına taksitle ve vade farkı ile ödeme seçeneği sunulmaktadır. www.gureller.com 'da güvenlik önlemleri alınmış ayrıca 3d Secure ile yaptığınız alışverişlerde, bankanızın sunduğu taksitli ödeme seçeneklerinden faydalanabilirsiniz.

 

Havale ile Ödeme

 

www.gureller.com’dan yapacağınız alışverişlerde havale ile ödeme seçeneğini kullanarak alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

 

       

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR