Samsung NV70H5587BB/TR 70 Lt A Enerji Sınıfı Ankastre Fırın (NV70H5587BB)

Marka : Samsung
İndirim Oranı : %8 İndirim
Fiyat : TL3.899,00(KDV Dahil)
İndirimli : TL3.599,00(KDV Dahil)
Toplam Stok Adedi : 10
Auto Menu sizin yerinize düşünür.

Auto Menu sizin yerinize düşünür.

Bir yemek kitabını karıştıracak kadar zamanınız yok mu? O tarifi bir türlü bulamıyor musunuz? Yaratıcılığa zaman ayıramayacak kadar aceleniz mi var? Öyleyse bırakın Samsung fırının otomatik menüsü sizin için lezzetli bir şeyler hazırlasın. Yemeğinizi hazırlarken pişirme süreleri ve sıcaklıklarını tahmin etmek yerine bir menü seçin ve düğmeyi çevirin. Mükemmel sonuç ailenizi ve arkadaşlarınızı etkilediğinde, merak etmeyin. Auto Menu bunu kimseye söylemez. Bu, sizinle aramızda bir sır olarak kalacak.

Siz yemeğinizi bitirmeden o temizlenir.

Yemek pişirip temizlenmesi yeterli olacaktır. Ama Katalitik Temizleme fonksiyonu sayesinde Samsung 24'' fırın, yemeği pişirirken kendi kendini temizler: Pişirme sürecinde yiyecek kalıntıları tepsisi, yağı ve diğer kalıntıları uygun şekilde toplar ve bunları kimyasal temizlik sürecinden geçirir; fırınınız hiç yemek pişirmemişsiniz gibi tekrar tertemiz olur.

Auto Menu sizin yerinize düşünür.

Auto Menu sizin yerinize düşünür.
Başlık 1: Kusursuz yemekler otomatiktir.
Bir yemek kitabını karıştıracak kadar zamanınız yok mu? O tarifi bir türlü bulamıyor musunuz? Yaratıcılığa zaman ayıramayacak kadar aceleniz mi var? Öyleyse bırakın Samsung fırının otomatik menüsü sizin için lezzetli bir şeyler hazırlasın. Yemeğinizi hazırlarken pişirme süreleri ve sıcaklıklarını tahmin etmek yerine bir menü seçin ve düğmeye basın. Mükemmel sonuç ailenizi ve arkadaşlarınızı etkilediğinde, merak etmeyin. Auto Menu bunu kimseye söylemez. Bu, sizinle aramızda bir sır olarak kalacak.
 
Energy Master

Energy Master

3'ü 1 arada tasarruf yapmanızı sağlayan onaylı bir enerji koruyucusudur. Üç bölmenin (tek, üst ve alt seviyeler) tamamı A sınıfı enerji verimliliğine sahiptir ve ayrı ayrı onaylanmışlardır.
Dijital LED Ekran

Dijital LED Ekran

Hoş bir görünüme sahip olmasının yanı sıra okunması kolay dijital ekranımız, hızlı ve basit bir kullanım olanağı sunar. Eski mekanik düğmeleri okumak için kendinizi zorlamayın. Dijital ekranımıza göz atın.
Çoklu Raf

Çoklu Raf

Samsung, Çoklu Raf ile pişirme seçeneklerinizi genişletir. Çıkarılabilir, sürgülü Çoklu Raf pişirme tarzınızı ihtiyaçlarınıza göre değiştirmenizi sağlar. Çoklu Raf ile pişirme seçenekleriniz sınırsızdır!
Yumuşak Kapak Sistemi

Yumuşak Kapak Sistemi

Hafif fırın kapağımız emniyet ve güvenilirlik için tasarlanmıştır. Yumuşak ve hafif bir şekilde açılıp kapanma özelliğine sahiptir. Böylece fırın kapağını açmak için artık ekstra güç harcamanıza gerek kalmaz.
Çocuk emniyet kilidi

Çocuk emniyet kilidi

Samsung fırınlar, özel emniyet kilitleriyle küçük çocukların ellerini tehlikeden uzak tutacak şekilde tasarlanmışlardır.
İç İçe Geçmeli Raf

İç İçe Geçmeli Raf

Sıcak yemekleri fırından çıkarmak artık daha güvenli. Fırın rafımız dışarı doğru yavaşça çekilen bir rayın üzerinde. Böylece yemeğinizi fırından hiçbir sıkıntı yaşamadan çıkarabilirsiniz.
Soğutma fanı

Soğutma fanı

Bütünleşik soğutma fanı kumanda panelindeki çalıştırma bileşenlerinin soğuk kalmasını sağlar. Ayrıca fırın kapağının ve fırının çevresindeki eşyaların ısınmasını önler.