Samsung NV70K2340RB Ankastre Fırın (NV70K2340RB)

Marka : Samsung
İndirim Oranı : %12 İndirim
Fiyat : TL2.559,00(KDV Dahil)
İndirimli : TL2.250,00(KDV Dahil)
Toplam Stok Adedi : 2

Samsung NV70K2340RB Ankastre Fırın


* Lütfen yetkili servisten önce ürün ambalaj ve kutusunu açmayınız. Yetkili servis gelmeden kutuyu açmanız durumunda ürün garanti dışı kalacaktır.

İki fan. İki kat hızlı ve etkili.
Çift Fan, zıt yönde dönerek ısıyı fırının her tarafına dağıtır, böylece yiyecekleriniz aynı sıcaklık ve hızda pişirilir. Ayrıca hedeflenen sıcaklığa daha hızlı ulaşır ve daha yüksek seviyede enerji verimliliği sağlanır.
Temizlemesi kolay katalitik sistem
Katalitik temizleme sistemi fırını temiz tutmayı kolaylaştırır. Fırının arkasındaki katalitik panel pişirme esnasında yağları emerek sıçramasını ve damlamasını önler ve yüksek sıcaklıklarda artıklar okside olur.
Zahmetsizce yerleşen raf
Teleskopik Ray, büyük veya ağır kaplar kullansanız bile neredeyse hiç çaba harcamadan sorunsuzca içeri ve dışarı kayar. Yani, yiyeceklerinizi dağıtmadan veya dökmeden sıvı ekleyebilir, döndürebilir ve baharat ekleyebilirsiniz.
Çok daha büyük kaplarda, çok daha fazlasını pişirir
70 litrelik dev kapasite size daha fazla esneklik sunar. Aile yemekleri veya partiler için, tek seferde birden fazla kabı, örneğin kurabiye tepsilerini veya güveç kaplarını yerleştirebilir ya da hindi gibi daha büyük yiyecekleri pişirebilirsiniz.
Olağanüstü enerji verimliliği sayesinde tasarruf sağlar
Çok büyük bir fırın alanına sahip olmasına rağmen olağanüstü A sınıfı enerji verimliliği sunmak üzere tasarlandı. Evinizi enerji verimliliği seviyesini artırarak, elektrik tüketiminizden tasarruf etmenizi sağlar.
Güç dalgalanmalarına karşı etkin koruma
Yüksek Voltaj Koruma fonksiyonu, voltaj dalgalanmalarından kaynaklanabilecek olası elektriksel hasar veya kısa devre gibi olumsuzlukları önler. Voltajın aşırı yükseldiğini algılar ve otomatik olarak güç beslemesini keser.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

Derinlik (cm)56,6 cm
Elektrikli Ocak GözüYok
Enerji SınıfıA
Gazlı Ocak GözüYok
Genişlik (cm)59,5 cm
Hacim (L)70 lt
Kullanım ŞekliAnkastre
Ocak TipiYok
RenkSiyah
Yükseklik (cm)59,5 cm