Samsung NV70M3541RS Ankastre Fırın (NV70M3541RS)

Marka : Samsung
İndirim Oranı : %10 İndirim
Fiyat : TL3.069,00(KDV Dahil)
İndirimli : TL2.750,00(KDV Dahil)
Toplam Stok Adedi : 3

Samsung NV70M3541RS Ankastre Fırın


* Lütfen yetkili servisten önce ürün ambalaj ve kutusunu açmayınız. Yetkili servis gelmeden kutuyu açmanız durumunda ürün garanti dışı kalacaktır.

İki fırın bir arada
İkili Pişirme teknolojisi, bağımsız olarak kullanılabilen üst ve alt pişirme bölgeleri, farklı sıcaklı ve süre ayarlarıyla tam bir esneklik sağlar; ayrıca, isterseniz büyük yemekler pişirmek için fırının tamamını kullanabilirsiniz.
Kolay temizlenen katalitik sistem
Katalitik temizlik sistemi, fırını temiz tutmanızı kolaylaştırır. Fırının arka tarafındaki katalitik astar, yemek pişirirken sıçrayan ve damlayan yağları emer ve yüksek sıcaklıklarda tüm kalıntılar oksitlenir.
Daha büyük yemekler pişirin
70 litrelik çok geniş bir kapasiteye sahip olan fırın, çok daha fazla yemek pişirmenizi sağlar. Büyük bir rosto veya hindi gibi büyük yemekleri kolaylıkla pişirir ve farklı yemekler pişirmenizi sağlayan iki tel rafa sahiptir.
Yüksek Enerji Verimliliği
Büyük kapasitesine rağmen olağanüstü A sınıfı enerji verimliliği sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Evinizin enerji verimliliğini artırarak, elektrik faturalarınızı düşürür ve tasarruf sağlar.

 

 

 

 

 

 

 

Derinlik (cm)59,5 cm
Elektrikli Ocak GözüYok
Enerji SınıfıA
Enerji Tüketimi (kWh/Çevrim)0.95 kWh/Çevrim
Gazlı Ocak Gözü4
Genişlik (cm)56 cm
Hacim (L)70 lt
Kullanım ŞekliAnkastre
Ocak TipiDoğalgaz
Program Sayısı12
RenkInox
Yükseklik (cm)59 cm