Yeni sleepbuds gürültü-maskeleme kulaklığı (SLEEPBUDS KULAKLIK)

Marka : Bose
Toplam Stok Adedi : 1

Uyku. Sonunda.

Konfor için tasarlanan bu ufak, tam anlamıyla kablosuz sleepbuds kulaklıkları istenmeyen sesleri maskelemek ve sizin uykuya geçmeniz için özel olarak tasarlanmış sesler üretir. Bu şekilde dinlenmiş bir şekilde uyanır ve güne hazır başlarsınız.

Uyku. Sonunda.
İstenmeyen sesler için daha iyi bir çözüm.

İstenmeyen sesler için daha iyi bir çözüm.

Bose sleepbuds kulaklıkları müzik oynatmak yerine geceleri istenmeyen gürültüleri maskelemek için rahatlatıcı sesler üretir. İlk aktif gürültü azaltımını savunmuşken gördük ki uyku söz konusu olduğunda sizi uyanık tutan seslere karşı - özellikle insan sesi bazlı frekanslarda - gürültü maskeleme teknolojisi daha doğru bir seçim olduğunu gördük. Bu kulaklıklarla sadece sizin uykuya dalmanıza ve uykuda kalmanıza yardımcı olan rahatlatıcı bir ses duyarsınız.

Daha iyi dinlenme için bir uygulama.

Uykuya dalmak yeterince zordur. Biz de Bose Sleep uygulamasını kolay kurulum ve uyku ayarlarınızın seçimi için tasarladık. Sadece uygulamayı indirin, rahatlatıcı bir ses seçin, volümünüzü ayarlayın ve gece boyunca sleepbuds kulaklığınızı ne kadar kullanmak istediğinize karar verin. Aynı ayarları her gece kullanın, veya farklı ayarlar deneyerek sizin için ideal kullanımı keşfedin.

Daha iyi dinlenme için bir uygulama.
Uyku hiç bu kadar güzel olmamıştı.

Uyku hiç bu kadar güzel olmamıştı.

Sahile vuran dalgaların ritminin keyfini çıkarın. Yaprakların hafif hışırtısıyla durulun. Kamp ateşinin ve akşam üstü çıkan cırcır böceklerinin serenatının konforunu hissedin. En efektif gürültü maskeleme ve rahatlatıcı deneyim için test edilmiş 10 rahatlatıcı sesden birini seçin. Ve en iyi deneyimi yaşamanız için her zaman çalıştığımızdan gelecekteki yazılım güncellemeleriyle yeni rahatlatıcı sesler yolda.

Konforlu ve rahat.

Hiçbir kulak aynı değildir. Farklı kulak boyları ve şekillerine uyum sağlamak için ve yan yatarak uyuyanlar için bir çok kulağın üç-boyutlu taramasını yaptık ve bezelyeden büyük olmayan ufak bir kulaklık nodülü yarattık. sleepbuds kulaklıkları üç farklı boydaki (S/M/L) StayHear+ Sleep kulaklık uçlarıyla beraber gelir ve kulağınızın şekline uyum sağlayan yumuşak kanatçıklara sahiptirler. O yüzden yastığınıza sarılarak uyuyabilirsiniz. Yana dönüp uyuyun. Veya uzanın ve yorganı kendinize çekin. sleepbuds kulaklıkları bütün gece konforlu ve güvenli bir şekilde kulağınızda oturacak.

Konforlu ve rahat.
Taşıma kutusundan daha fazlası.

Taşıma kutusundan daha fazlası.

Saklama ve şarj etmenin bir araya geldiği bu taşıma kutusu sleepbuds kulaklığınızı kullanmadığınızda korur ve şarj eder. Manyetikli olduğundan kulaklıklarınızı şarj olurlarken yerinde tutar. Taşıma kutusu aynı zamanda ekstra tam bir şarj kapasitesi sunar - yolda olduğunuz zamanlar için idealdir.

 PİL
Şarj edilebilir gümüş-çinko mikro pil tek şarjda 16 saate kadar kullanım sağlar.
 SAKİNLEŞTİRİCİ SESLER
Bose sleepbuds™ kulaklıkları uyumanıza yardımcı olmak için tasarlanmışlardır. Müzik yayını yapmak yerine uykuya dalmanızı ve uykuda kalmanızı sağlamak için istenmeyen gürültüleri maskeleyen rahatlatıcı sesler üretirler. Bazıları gürültü maskelemek için bazıları da rahatlamak için optimize edilmiş on sesten birini seçin.
 ŞARJ KUTUSU
Kulaklıklarla beraber gelen şarj kutusu sleepbuds™ kulaklıklarını kullanılmadıklarında saklamak ve korumak için ideal ortamı yaratır. Taşıma kutusu aynı zamanda ekstra tam bir şarj kapasitesi sunar - seyahat için mükemmeldir.
 TAM ANLAMIYLA KABLOSUZ
Tam anlamıyla kablosuz sleepbuds™ kulaklıkları gece özgürce hareket edebilmeniz için hiçbir kabloya sahip değildir.
 UYANDIRMA ALARMI
Bose Sleep uygulamasını kullanarak yanınızda uyuyan kişiyi rahatsız etmeyerek sadece sizin duyacağınız alarmlar kurabilirsiniz.

TEKNİK ÖZELLİKLER

Boyutlar : Sleepbuds: 2.38 x 2.69 x 1.42 cm (YxGxD) (her biri 2.3 g)
 Kab: 2.70 x 7.70 x 7.70 cm (YxGxD) (111.41 g)
Ek Detaylar : Şarj edilebilir gümüş-çinko batarya
 Şarj etme süresi: sleepbuds için 8 saat
 Pil ömrü: Tek şarjda 16 saat
 Şarj kabı: 3 saate kadar şarj etme süresi
Kutuda neler var? : Şarj/depolama kabı
 3 farklı boy kulaklık pedi (S/M/L)
 Duvar şarjı
 USB şarj kablosu
 Taşıma kesesi