Bosch SMS68JI06T Home Connect A+++ 8 Programlı Inox Bulaşık Makinesi
Bosch SMS68JI06T Home Connect A+++ 8 Programlı Inox Bulaşık Makinesi
Bosch SMS68JI06T Home Connect A+++ 8 Programlı Inox Bulaşık Makinesi
Bosch SMS68JI06T Home Connect A+++ 8 Programlı Inox Bulaşık Makinesi
Bosch SMS68JI06T Home Connect A+++ 8 Programlı Inox Bulaşık Makinesi
Bosch SMS68JI06T Home Connect A+++ 8 Programlı Inox Bulaşık Makinesi
Bosch SMS68JI06T Home Connect A+++ 8 Programlı Inox Bulaşık Makinesi

Bosch SMS68JI06T Home Connect A+++ 8 Programlı Inox Bulaşık Makinesi

Marka : Bosch
Fiyat : TL7.896,00(KDV Dahil)
Toplam Stok Adedi : 0
Info_Bosch Setup_bsch

* Lütfen yetkili servisten önce ürün ambalaj ve kutusunu açmayınız. Yetkili servis gelmeden kutuyu açmanız durumunda ürün garanti dışı kalacaktır.

:

3’lü Hijyen Teknolojisi: 3’lü Hijyen teknolojisine sahip bulaşık makinelerinin Ekstra Durulama, Ekstra Hijyen ve Machine Care opsiyonları ile bulaşıklarınızda ultra hijyen.

 

  • Bardak 40°C: bardaklarınızın uzun ömürlü ve parlak olması için hassas yıkama ve kurutma programı
  • Hassas bardak koruma sistemi, bardak ve cam eşyalarınızın parlaklığını defalarca yıkamadan sonra bile korur. Özel bir kapakçık, otomatik olarak su sertliğini optimum düzeyde dengeleyerek sabit bir seviyede tutar.
  • Rackmatic yüksekliği ayarlanabilir 3 katlı üst sepet .
  • ActiveWater™ akıllı su yönetim sistemi : Daha az su, daha az enerji, daha çok performans.
  • Glass Protection technology: Cam kaplarınızın daha uzun süre parlak kalmasını sağlayın.

 

ICON_LABEL_DRYINGEFFICIENCYCLASSAICON_WATER9_5LICON_VARIOSPEEDPLUSICON_TIMERICON_SILENCEPROGRAM_43DB

     

 

Öne Çıkanlar

Konfor

 

SMS68JI06TSMS68JI06TSMS68JI06T

 

İstenen başlatma zamanını kolayca seçebilirsiniz.

 

 

Zaman erteleme fonksiyonu sayesinde, istenen başlatma zamanı için programı önceden seçebilirsiniz. Bu, ürününüzü günün herhangi bir saatinde, iş saatleri içinde veya geceleri rahatça kullanabilmenizi sağlar.

 

 

EmotionLight (Kapak açıkken yanan beyaz ışık)

SMS68JI06T

Bulaşık makinenizin kapı çerçevesinin üstünde yer alan iki LED sayesinde mutfağınızda eşsiz bir atmosfer oluşur. EmotionLight™ özelliği sayesinde bulaşık makinenizi doldururken veya boşaltırken, bulaşık makinenizden mutfağınıza hoş ve özel bir mavi ışık süzülür. Bu güzel ışık oyunu bulaşık makinesinin bütün ömrü boyunca süren mavi LED’ler tarafından üretilir.

SMS68JI06TSMS68JI06T

Tahmin sürecini temizleme işinin dışında bırakın.

 

 

Farklı yıkama yükleri farklı yıkama ayarları gerektirir. Yanlış programın seçilmesi sadece zamanı değil, aynı zamanda su ve enerjiyi de israf etmenize neden olur. Bosch Automatic programları, kirlilik seviyesine ve yük hacmine uyacak şekilde yıkama esnasında su sıcaklığını ve durulama süresini otomatik olarak ayarlar. Bu, Automatic programları ile, mükemmel sonuçlar için yalnızca gereken miktarda suyu kullanmanız anlamına gelir. Her yük için doğru yıkama - Sadece bir düğmeye dokunarak.

 

 

Rackmatic (Yüksekliği ayarlanabilir 3 katlı üst sepet)

SMS68JI06T

Rackmatic teknolojisi sayesinde basit bir el hareketiyle üst sepetin yüksekliğini, makine doluyken bile 3 farklı kademede ayarlayabilirsiniz. Böylece alt sepete büyük tabak ve tencereleri veya üst sepete uzun kadehleri kolayca yerleştirmiş olursunuz. Bosch bulaşık makinelerinde Rackmatic sayesinde her zaman, büyük tencerelere veya uzun kadehlere yer var.

Health

SMS68JI06T

Hijyenik temizlikte en yüksek standart.

 

 

Küçük çocuklu aileler veya alerjik hastalar için antibakteriyel temizlik yapmak bazen zor olabilir. HygienePlus size hijyenik temizlemede yüksek standartları garanti eder. Normal yıkama programlarının yanı sıra devreye giren bu özellik, kalan bakterileri gidermek için durulama sıcaklığını on dakika boyunca 70 °C'ye kadar yükseltir ve korur. Hijyenik bir temizlik ve huzur, her yıkama sonrasında.

 

 

Cam kaplarınızın daha uzun süre parlak kalmasını sağlayın.

 

 

Kullandığınız su türünün, cam eşyalarınız ve hassas seramikleriniz üzerinde büyük bir etkisi olduğunu bilmek sizi şaşırtabilir. Yumuşak su camdaki korozyona neden olduğundan, Cam Koruma Teknolojisine sahip Bosch bulaşık makineleri, değerli camların ve narin Çin porselenlerinin her zaman özel ilgiyle yıkanmasını sağlamak için sertlik derecesini sürekli olarak düzenler. Parmağınızı bile oynatmadan hassas yemek takımlarınız için uygun bakım.

 

 

 

SMS68JI06TSMS68JI06T

 

Performans

 

SMS68JI06TSMS68JI06T

 

Asla bir damlayı bile boşa harcamayan mükemmel temizleyici.

SMS68JI06T

Yıkama yüklerinin hepsi aynı değildir, her döngü aynı miktarda suyu neden otomatik olarak kullansın ki? LoadSensor özelliği yük ağırlığını ve su seviyesini tespit etmek için bir döner hız sensörü kullanır, böylece sadece gerekli miktarda su kullanılır. Örneğin, daha küçük yükler durulama için daha az su gerektirir, bunlara daha az su ilave edilirken, tam yüklere optimum durulama için daha fazla su verilir. Su ve elektrik tasarrufu yaparken mükemmel sonuçlar veren bir özellik mi? İşte bu zekice.

Çok yoğun temizleme

SMS68JI06T

IntensiveZone (Yoğun yıkama) fonksiyonu alt sepette su basıncını artırarak kirli tencere ve tavalar için yoğun bir yıkama alanı oluşturur. Böylece kirli tencere ve tavalarla, üst sepetteki hassas bardak ve tabaklar bir arada yıkanabilir.

SMS68JI06TSMS68JI06T

En iyi bulaşık bakımı için her zaman doğru sıcaklık.

SMS68JI06T

Heat Exchanger'a sahip bulaşık makineleri değerli bardak ve porselenleri özenle korur. Herhangi bir sıcaklık şokundan kaçınmak için durulama suyu önceden ısıtılır.

Bir damla suyu bile boşa harcamadan mükemmel temizlik sonuçları.

 

 

Hiçbir şey, bulaşık makinesini boşaltmaktan ve kirli kalmış bulaşıkları bulmaktan daha sinir bozucu değildir. AquaSensor özelliği, bulaşıklarınızın her defasında lekesiz olmasını sağlar. Her yıkamanın başlangıcında, AquaSensor bulaşıklarınızın kirlilik derecesini denetler ve tespit eder. Yiyecek kalıntılarını, yağ ve deterjan kalıntılarını dikkate alarak AquaSensor, mükemmel temizleme sonuçları için gereken en iyi durulama süresini ayarlar ve gerekirse bir ön yıkama gerçekleştirir. Dahası, her durulama işlemi sadece ihtiyaç duyulduğu kadar su kullandığından, AquaSensor su tüketiminizi büyük ölçüde azaltır. Her seferinde sizin için uygun olan akıllı durulama.

 

 

SMS68JI06T

 

SMS68JI06TSMS68JI06T

 

Su hasarına karşı kendisini koruyan çamaşır makinesi.

SMS68JI06T

Makine arızaları her zaman en uygunsuz zamanlarda ortaya çıkar ve hem paranıza hem de değerli zamanınıza mal olur. AquaStop Sistemli çamaşır makineleri, özel çift duvarlı besleme hortumundan, emniyet valfinden ve su hasarına karşı koruma sağlayan şamandıra şalterli bir zemin tankından oluşur. Her gün güvenebileceğiniz mükemmel sonuçlar elde edin.

Hassas Bardak Koruma Sistemi

 

 

Hassas bardak koruma sistemi, bardak ve cam eşyalarınızın parlaklığını defalarca yıkamadan sonra bile korur. Özel bir kapakçık, otomatik olarak su sertliğini optimum düzeyde dengeleyerek sabit bir seviyede tutar.

 

 

SMS68JI06TSMS68JI06T

Daha önce hiç duymadığınız şekilde bulaşık yıkama.

 

 

Evin temiz tutulması zor olabilir. Evin sessiz tutulması bazen imkansız gelebilir. EcoSilence Drive fonksiyonlu bulaşık makinesinde düşük gürültülü emisyon ile yüksek performanslı temizlik sağlanır. EcoSilence Drive, sürtünme sesini minimuma indiren, fırçasız, enerji tasarruflu bir motorla donatılmıştır ve daha yumuşak, daha sessiz bir çalışma sağlar. Artık temiz olduğu kadar sessiz de olan evinizin tadını çıkarabilirsiniz.

 

 

Daha az su, daha az enerji, daha çok performans.

SMS68JI06T

Bosch'un yenilikçi ActiveWater yıkama teknolojisi verimliliği arttırarak, mükemmel temizlik sonuçları için çevre dostu bir yıkama sağlar. Optimize edilmiş su dağıtımı ve filtre teknolojisi ile daha yüksek pompa performansı sayesinde su ve enerji tasarrufu elde edilir.

 

SMS68JI06TSMS68JI06T

 

SMS68JI06T

Her yıkamada tablet deterjanlardan maksimum verim sağlanır.

SMS68JI06T

Yeni geliştirilen sistem sayesinde her yıkamada tablet deterjanlardan maksimum verim sağlanır. Tablet deterjan, yıkama sürecinin en uygun anında özel tasarlanmış sepetin içine otomatik olarak düşer ve bu sepette yıkama esnasında kontrollü olarak çözülür. Bu şekilde her yıkamada en mükemmel sonuç elde edilir.

10 yıl pas tutmadan çalışmak, standart.

 

 

Bosch, özel yüzey kaplamaları ve bulaşık makinelerinin içinde kullanılan çelik ile diğer malzemeler için ek teknolojiler geliştirerek, tüm bulaşık makinelerinin iç gövde paslanmazlık süresini 10 yıla çıkarmayı başardı. Artık tüm Bosch bulaşık makinelerinde, içten dışa doğru gerçekleşen paslanmalara karşı 10 yıllık garanti, standart.

 

 

SMS68JI06T

 

SMS68JI06TSMS68JI06T

 

Temiz ve kuru.

SMS68JI06T

Bulaşık makinesinden bulaşıkları çıkardığınızda kaç kere kirli ve ıslak olduklarına ve tekrar yıkanmaya ihtiyaç duyduklarına rastladınız? Yeni cam 40° programı, camları (yüksek kalitede kristal camları bile) yumuşak bir şekilde temizlerken optimum kurutma ve parlaklık sağlar. Bu, daha düşük yıkama sıcaklıkları, durulama sıcaklığındaki bir ayar ve daha uzun bir kurutma periyodu sayesinde mümkün olur. Cam kaplarınıza hak ettikleri değeri verin.

Sessiz

 

 

Bosch bulaşık makineleri birçok yeni teknoloji sayesinde sessizce çalışır ve sizi rahatsız etmez.

 

 

Bağlantı

 

SMS68JI06TSMS68JI06T

 

Online akıllı yardım

 

 

Ev aletleriniz gerektiği gibi çalışmıyorsa stresli olabilir. Eğer Home Connect özellikli cihazınız varsa Remote Diagnostics fonksiyonu sayesinde internet üzerinden Home Connect'e bağlanıp Yardım Hattını arayarak bağlı cihazınızın uzaktan teşhisi için randevu alabilirsiniz. Vereceğiniz izinle Bosch müşteri hizmetleri daha sonra cihazınızı uzaktan monitor edebilir, sorununu belirleyebilir ve size net bir tavsiye verebilir. Sorunun bu şekilde çözümlenememesi durumunda, bir Bosch servis teknisyeni bilgilendirilebilir ve o da gerekli ekipmanlarıyla tüm sorunları çözmek için evinize gelebilir. Sadece bir düğmeye basın, online akıllı yardımınızı alın.

 

 

Sizi her zaman haberdar eden bulaşık makinesi

 

 

Bulaşık makinenizin yıkamasını bitirmesini beklemek gereksiz zaman kaybı yaratabilir ve sıkıcı olabilir. Home Connect zamanınızı daha verimli kullanmanıza yardımcı olur. Eğer isterseniz, mobil cihazınıza anlık bilgilendirmeler göndererek, yıkama programınızın durumu gibi bilgileri takip etmenizi sağlar. Hem evde hem de evin dışında aynı anda pek çok iş yapmak artık çok daha kolay.

 

 

 

SMS68JI06TSMS68JI06T

 

 

SMS68JI06TSMS68JI06TSMS68JI06T

 

EasyStart ile bulaşıklarınız için en doğru program önerisine göre yıkamayı başlatabilirsiniz.

 

 

EasyStart her yıkamada mobil cihazınızdan doğru programı seçmenize yardımcı olarak, her zaman mükemmel temizleme sonuçlarına ulaşmanızı sağlar. Yapmanız gereken tek şey Home Connect uygulamasından bulaşıkların kirlilik derecesini,türünü ve miktarını seçmektir.

 

 

Home Connect ile gelen kolaylık

 

 

Evde kaç adet bulaşık makinesi tableti olduğunu bilmiyor musunuz; endişelenmeyin, Home Connect ile birlikte gelen tablet sayacı özelliği son 5 adet tablet kaldığında sizi uyarır. Böylece evdeki tabletiniz bitmeden yenisini almış olursunuz.

 

 

SMS68JI06T
Etiketler
Bosch, Bosch SMS68JI06T, Bosch SMS68JI06T Home, Bosch SMS68JI06T Home Connect, Bosch SMS68JI06T Home Connect A, Bosch SMS68JI06T Home Connect A 8, Bosch SMS68JI06T Home Connect A 8 Programlı, Bosch SMS68JI06T Home Connect A 8 Programlı Inox, Bosch SMS68JI06T Home Connect A 8 Programlı Inox Bulaşık, Bosch SMS68JI06T Home Connect A 8 Programlı Inox Bulaşık Makinesi, Bosch SMS68JI06T Home Connect A 8 Programlı Inox Makinesi, Bosch SMS68JI06T Home Connect A 8 Programlı Bulaşık, Bosch SMS68JI06T Home Connect A 8 Programlı Bulaşık Makinesi, Bosch SMS68JI06T Home Connect A 8 Programlı Makinesi, Bosch SMS68JI06T Home Connect A 8 Inox, Bosch SMS68JI06T Home Connect A 8 Inox Bulaşık, Bosch SMS68JI06T Home Connect A 8 Inox Bulaşık Makinesi, Bosch SMS68JI06T Home Connect A 8 Inox Makinesi, Bosch SMS68JI06T Home Connect A 8 Bulaşık, Bosch SMS68JI06T Home Connect A 8 Bulaşık Makinesi, Bosch SMS68JI06T Home Connect A 8 Makinesi, Bosch SMS68JI06T Home Connect A Programlı, Bosch SMS68JI06T Home Connect A Programlı Inox, Bosch SMS68JI06T Home Connect A Programlı Inox Bulaşık, Bosch SMS68JI06T Home Connect A Programlı Inox Bulaşık Makinesi, Bosch SMS68JI06T Home Connect A Programlı Inox Makinesi, Bosch SMS68JI06T Home Connect A Programlı Bulaşık, Bosch SMS68JI06T Home Connect A Programlı Bulaşık Makinesi, Bosch SMS68JI06T Home Connect A Programlı Makinesi, Bosch SMS68JI06T Home Connect A Inox, Bosch SMS68JI06T Home Connect A Inox Bulaşık, Bosch SMS68JI06T Home Connect A Inox Bulaşık Makinesi, Bosch SMS68JI06T Home Connect A Inox Makinesi, Bosch SMS68JI06T Home Connect A Bulaşık, Bosch SMS68JI06T Home Connect A Bulaşık Makinesi, Bosch SMS68JI06T Home Connect A Makinesi, Bosch SMS68JI06T Home Connect 8, Bosch SMS68JI06T Home Connect 8 Programlı, Bosch SMS68JI06T Home Connect 8 Programlı Inox, Bosch SMS68JI06T Home Connect 8 Programlı Inox Bulaşık, Bosch SMS68JI06T Home Connect 8 Programlı Inox Bulaşık Makinesi, Bosch SMS68JI06T Home Connect 8 Programlı Inox Makinesi, Bosch SMS68JI06T Home Connect 8 Programlı Bulaşık, Bosch SMS68JI06T Home Connect 8 Programlı Bulaşık Makinesi, Bosch SMS68JI06T Home Connect 8 Programlı Makinesi, Bosch SMS68JI06T Home Connect 8 Inox, Bosch SMS68JI06T Home Connect 8 Inox Bulaşık, Bosch SMS68JI06T Home Connect 8 Inox Bulaşık Makinesi, Bosch SMS68JI06T Home Connect 8 Inox Makinesi, Bosch SMS68JI06T Home Connect 8 Bulaşık, Bosch SMS68JI06T Home Connect 8 Bulaşık Makinesi, Bosch SMS68JI06T Home Connect 8 Makinesi, Bosch SMS68JI06T Home Connect Programlı, Bosch SMS68JI06T Home Connect Programlı Inox, Bosch SMS68JI06T Home Connect Programlı Inox Bulaşık, Bosch SMS68JI06T Home Connect Programlı Inox Bulaşık Makinesi, Bosch SMS68JI06T Home Connect Programlı Inox Makinesi, Bosch SMS68JI06T Home Connect Programlı Bulaşık, Bosch SMS68JI06T Home Connect Programlı Bulaşık Makinesi, Bosch SMS68JI06T Home Connect Programlı Makinesi, Bosch SMS68JI06T Home Connect Inox, Bosch SMS68JI06T Home Connect Inox Bulaşık, Bosch SMS68JI06T Home Connect Inox Bulaşık Makinesi, Bosch SMS68JI06T Home Connect Inox Makinesi, Bosch S,