SOUNDSPORT FREE WIRELESS   CITRON  Bose SoundSport Free Kablosuz Kulaklık Citron
SOUNDSPORT FREE WIRELESS   CITRON  Bose SoundSport Free Kablosuz Kulaklık Citron
SOUNDSPORT FREE WIRELESS   CITRON  Bose SoundSport Free Kablosuz Kulaklık Citron
SOUNDSPORT FREE WIRELESS   CITRON  Bose SoundSport Free Kablosuz Kulaklık Citron

Bose SoundSport Free Kablosuz Kulaklık Citron

Marka : Bose
Fiyat : TL0,00(KDV Dahil)
Toplam Stok Adedi : 0
:

Bose Soundsport Free Kablosuz Kulaklık

 

Kablosuz Spor Kulaklığı

 

 

 

 

 

Göze Çarpan, ama Kulakta Kalan Spor Kulaklıkları

Bu kulaklıklar, üst düzey bir konfor ve sabitlik dengesine sahiptir. StayHear+ Sport kulaklık uçları ile temas alanı kulağınızın içine eşit bir şekilde yayılır ve sabitleyici uç kanatçıkları kulağınızın üst kısmına tam uyum sağlar. Kulaklıklar düşmez ve rahatlığında hiçbir azalma olmaz. Böylece spor yaparken odaklanabilirsiniz.

 

                                     61FDdybKTcL._SL1500_.jpg (109 KB)

 

 


 

 

cq5dam.web.600.600.png (510 KB)

 

Zirvede Performanslar İçin Zirvede Ses Gücü

Dış sese göre kendini ayarlayan ekolayzır ve Bose dijital sinyal işleme özelliği müziğin tüm ses seviyelerinde tam ve dengeli bir şekilde iletilmesini sağlar. Spor salonu ne kadar kalabalık olursa olsun, çalma listeniz her zaman enerjinizi yüksekte tutar.

Düşünmeden Terle

Su ve kulaklıklar birleştiğinde genelde iyi sonuçlar ortaya çıkmaz. Ancak Bose bu ikilinin bir araya gelmesini sağladı. Açık girişlerde suyu dışarıya iten bir ağ tabakası ile su dışarıda kalır ve kulaklık çalışmaya devam eder. Terlemeye ve hafif yağmura karşı dayanıklıdır.

 

 

 

 


 

 

 

Bir Kutudan Daha Fazlası

Soundsport Free kulaklıklar tek şarjla 5 saate kadar çalışır, böylece spor yapmanız için gereken zamanı size tanır. İşiniz bittiğinde yapmanız gereken tek şey kutusuna koymanız. Bu kutu kulaklıklarınızı korumanın yanı sıra, 2 kez (10 saate kadar kullanım süresi) şarj edebilir ve siz de kulaklıklarınızı kullanmaya devam edebilirsiniz. Ayrıca kulaklıklarınızı, 15 dakikalık hızlı şarj ile 45 dakika kullanabilirsiniz.

Tek Uygulama, Tam Kontrol

Bose Connect uygulaması, ürününüzün sunduğu her şeye kolayca erişmenize olanak sağlar. Bu uygulama ile ipuçları alabilir, ürün özelliklerini açabilir ve ayarlarınızı kişiselleştirebilirsiniz, böylece zamanınızı kurulum ile değil, müzik dinlemek ile geçirebilirsiniz.

Kulaklığınızın tekini veya ikisini kaybedeceğinizden mi korkuyorsunuz? Bose Connect uygulamasında bulunan Find My Buds özelliği ile kulaklıklarınızın en son bağlandığı konumu öğrenebilirsiniz. Haritayı takip edin ve kulaklığınızı bulun!

 

                          8038658_R_Z001A.jpg (21 KB)

 

 

Etiketler
Bose, Bose SoundSport, Bose SoundSport Free, Bose SoundSport Free Kablosuz, Bose SoundSport Free Kablosuz Kulaklık, Bose SoundSport Free Kablosuz Kulaklık Citron, Bose SoundSport Free Kablosuz Citron, Bose SoundSport Free Kulaklık, Bose SoundSport Free Kulaklık Citron, Bose SoundSport Free Citron, Bose SoundSport Kablosuz, Bose SoundSport Kablosuz Kulaklık, Bose SoundSport Kablosuz Kulaklık Citron, Bose SoundSport Kablosuz Citron, Bose SoundSport Kulaklık, Bose SoundSport Kulaklık Citron, Bose SoundSport Citron, Bose Free, Bose Free Kablosuz, Bose Free Kablosuz Kulaklık, Bose Free Kablosuz Kulaklık Citron, Bose Free Kablosuz Citron, Bose Free Kulaklık, Bose Free Kulaklık Citron, Bose Free Citron, Bose Kablosuz, Bose Kablosuz Kulaklık, Bose Kablosuz Kulaklık Citron, Bose Kablosuz Citron, Bose Kulaklık, Bose Kulaklık Citron, Bose Citron, SoundSport, SoundSport Free, SoundSport Free Kablosuz, SoundSport Free Kablosuz Kulaklık, SoundSport Free Kablosuz Kulaklık Citron, SoundSport Free Kablosuz Citron, SoundSport Free Kulaklık, SoundSport Free Kulaklık Citron, SoundSport Free Citron, SoundSport Kablosuz, SoundSport Kablosuz Kulaklık, SoundSport Kablosuz Kulaklık Citron, SoundSport Kablosuz Citron, SoundSport Kulaklık, SoundSport Kulaklık Citron, SoundSport Citron, Free, Free Kablosuz, Free Kablosuz Kulaklık, Free Kablosuz Kulaklık Citron, Free Kablosuz Citron, Free Kulaklık, Free Kulaklık Citron, Free Citron, Kablosuz, Kablosuz Kulaklık, Kablosuz Kulaklık Citron, Kablosuz Citron, Kulaklık, Kulaklık Citron, Citron,