SOUNDSPORT FREE WIRELESS   ORANGE  Bose SoundSport Free Kablosuz Kulaklık Turuncu
SOUNDSPORT FREE WIRELESS   ORANGE  Bose SoundSport Free Kablosuz Kulaklık Turuncu
SOUNDSPORT FREE WIRELESS   ORANGE  Bose SoundSport Free Kablosuz Kulaklık Turuncu
SOUNDSPORT FREE WIRELESS   ORANGE  Bose SoundSport Free Kablosuz Kulaklık Turuncu

Bose SoundSport Free Kablosuz Kulaklık Turuncu

Marka : Bose
Fiyat : TL0,00(KDV Dahil)
Toplam Stok Adedi : 0
:

Bose Soundsport Free Kablosuz Kulaklık

 

Kablosuz Spor Kulaklığı

 

 

 

 

 

Göze Çarpan, ama Kulakta Kalan Spor Kulaklıkları

Bu kulaklıklar, üst düzey bir konfor ve sabitlik dengesine sahiptir. StayHear+ Sport kulaklık uçları ile temas alanı kulağınızın içine eşit bir şekilde yayılır ve sabitleyici uç kanatçıkları kulağınızın üst kısmına tam uyum sağlar. Kulaklıklar düşmez ve rahatlığında hiçbir azalma olmaz. Böylece spor yaparken odaklanabilirsiniz.

 

                                     61FDdybKTcL._SL1500_.jpg (109 KB)

 

 


 

 

cq5dam.web.600.600.png (510 KB)

 

Zirvede Performanslar İçin Zirvede Ses Gücü

Dış sese göre kendini ayarlayan ekolayzır ve Bose dijital sinyal işleme özelliği müziğin tüm ses seviyelerinde tam ve dengeli bir şekilde iletilmesini sağlar. Spor salonu ne kadar kalabalık olursa olsun, çalma listeniz her zaman enerjinizi yüksekte tutar.

Düşünmeden Terle

Su ve kulaklıklar birleştiğinde genelde iyi sonuçlar ortaya çıkmaz. Ancak Bose bu ikilinin bir araya gelmesini sağladı. Açık girişlerde suyu dışarıya iten bir ağ tabakası ile su dışarıda kalır ve kulaklık çalışmaya devam eder. Terlemeye ve hafif yağmura karşı dayanıklıdır.

 

 

 

 


 

 

 

Bir Kutudan Daha Fazlası

Soundsport Free kulaklıklar tek şarjla 5 saate kadar çalışır, böylece spor yapmanız için gereken zamanı size tanır. İşiniz bittiğinde yapmanız gereken tek şey kutusuna koymanız. Bu kutu kulaklıklarınızı korumanın yanı sıra, 2 kez (10 saate kadar kullanım süresi) şarj edebilir ve siz de kulaklıklarınızı kullanmaya devam edebilirsiniz. Ayrıca kulaklıklarınızı, 15 dakikalık hızlı şarj ile 45 dakika kullanabilirsiniz.

Tek Uygulama, Tam Kontrol

Bose Connect uygulaması, ürününüzün sunduğu her şeye kolayca erişmenize olanak sağlar. Bu uygulama ile ipuçları alabilir, ürün özelliklerini açabilir ve ayarlarınızı kişiselleştirebilirsiniz, böylece zamanınızı kurulum ile değil, müzik dinlemek ile geçirebilirsiniz.

Kulaklığınızın tekini veya ikisini kaybedeceğinizden mi korkuyorsunuz? Bose Connect uygulamasında bulunan Find My Buds özelliği ile kulaklıklarınızın en son bağlandığı konumu öğrenebilirsiniz. Haritayı takip edin ve kulaklığınızı bulun!

 

                          8038658_R_Z001A.jpg (21 KB)

 

 

Etiketler
Bose, Bose SoundSport, Bose SoundSport Free, Bose SoundSport Free Kablosuz, Bose SoundSport Free Kablosuz Kulaklık, Bose SoundSport Free Kablosuz Kulaklık Turuncu, Bose SoundSport Free Kablosuz Turuncu, Bose SoundSport Free Kulaklık, Bose SoundSport Free Kulaklık Turuncu, Bose SoundSport Free Turuncu, Bose SoundSport Kablosuz, Bose SoundSport Kablosuz Kulaklık, Bose SoundSport Kablosuz Kulaklık Turuncu, Bose SoundSport Kablosuz Turuncu, Bose SoundSport Kulaklık, Bose SoundSport Kulaklık Turuncu, Bose SoundSport Turuncu, Bose Free, Bose Free Kablosuz, Bose Free Kablosuz Kulaklık, Bose Free Kablosuz Kulaklık Turuncu, Bose Free Kablosuz Turuncu, Bose Free Kulaklık, Bose Free Kulaklık Turuncu, Bose Free Turuncu, Bose Kablosuz, Bose Kablosuz Kulaklık, Bose Kablosuz Kulaklık Turuncu, Bose Kablosuz Turuncu, Bose Kulaklık, Bose Kulaklık Turuncu, Bose Turuncu, SoundSport, SoundSport Free, SoundSport Free Kablosuz, SoundSport Free Kablosuz Kulaklık, SoundSport Free Kablosuz Kulaklık Turuncu, SoundSport Free Kablosuz Turuncu, SoundSport Free Kulaklık, SoundSport Free Kulaklık Turuncu, SoundSport Free Turuncu, SoundSport Kablosuz, SoundSport Kablosuz Kulaklık, SoundSport Kablosuz Kulaklık Turuncu, SoundSport Kablosuz Turuncu, SoundSport Kulaklık, SoundSport Kulaklık Turuncu, SoundSport Turuncu, Free, Free Kablosuz, Free Kablosuz Kulaklık, Free Kablosuz Kulaklık Turuncu, Free Kablosuz Turuncu, Free Kulaklık, Free Kulaklık Turuncu, Free Turuncu, Kablosuz, Kablosuz Kulaklık, Kablosuz Kulaklık Turuncu, Kablosuz Turuncu, Kulaklık, Kulaklık Turuncu, Turuncu,