CGH910 Delonghi 1500 W Tost Makinesi
CGH910 Delonghi 1500 W Tost Makinesi
CGH910 Delonghi 1500 W Tost Makinesi
CGH910 Delonghi 1500 W Tost Makinesi
CGH910 Delonghi 1500 W Tost Makinesi

Delonghi 1500 W İnoks Tost Makinesi

Marka : Delonghi
Fiyat : TL0,00(KDV Dahil)
Toplam Stok Adedi : 0
:

Delonghi CGH 910 1500 W Tost Makinesi

Yüksek Hassasiyete Sahip Tost Deneyimi

Birbirinden lezzetli tostları yapabilmeniz için özel olarak geliştirilmiş yapısı her zaman en iyi sonucu almanıza olanak sağlar. Sadece tostlar için değil sandviç ya da et ürünleri için de kullanabileceğiniz ürün güçlü özellikleri ile yemek hazırlamayı kolay hale getirir.

Sağlıklı Pişirme

PTFE ve PFOA içermeyen plakaları bu sayede çok daha doğal şekilde pişirme yapmanıza olanak tanır. Aynı zamanda yanmaz ve yapışmaz özellikte olan özel plakaları pişirme sırasında da kolay kullanım imkânı sunarak, deforme olmayan gıdaları hazır hale getirir. Özel tabanı çizilmelere ve aşınmalara karşı üstün dayanıklılık gösterir.


Çabuk Isınma

1500 watt gücü sayesinde çok kısa sürelerde hazır hale gelerek yiyeceklerinizi kısa sürelerde hazır hale getirmenize olanak tanır. Böylece enerji tasarrufu yaptığı gibi aynı zamanda da yaşamınızı kolaylaştırmaya yardımcı olur.

Mükemmel Yağ Boşaltım Sistemi

Izgaralarda sık görülen yağlara karşı özel olarak tasarlanmış haznesi sayesinde yağ sizin için bir sorun olmaktan çıkar ve böylece her kullanım sonrasında pratik şekilde yağ boşaltımı yaparak zahmetsiz temizlik yaparsınız.

Güvenli Yapı

Belirttiğiniz ısı değerleri üzerine çıkmaz ve aşırı ısınmalara karşı otomatik olarak kapanarak güvenlik konusunda tam koruma sunar. Isıya karşı dayanıklı tutma sapı ise pişirme sırasında daha rahat şekilde kontrol etmenizi mümkün hale getirir.

Kolay Temizlik

Kullanım sonrasında kolay temizlik yapılabilmesi için pratik yağ kapları, plakaları ve özel hazneye sahiptir. Bulaşık makinesinde yıkamaya uygun olan kaplar, böylece temizliği de kolayca geride bırakır.

Teknik Özellikler

  • Güç (Watt) 1500

  • Boyut Y16.5 x G34 x D31 CM

  • Izgara Özelliği Var

  • Yağ Toplama Haznesi Var

  • Isıtma Kademesi 5

  • Marka Delonghi

  • Pişirme Yüzeyi Döküm