SM-R170NZKATUR SAMSUNG GALAXY BUDS SİYAH KABLOSUZ KULAKLIK
SM-R170NZKATUR SAMSUNG GALAXY BUDS SİYAH KABLOSUZ KULAKLIK
SM-R170NZKATUR SAMSUNG GALAXY BUDS SİYAH KABLOSUZ KULAKLIK
SM-R170NZKATUR SAMSUNG GALAXY BUDS SİYAH KABLOSUZ KULAKLIK
SM-R170NZKATUR SAMSUNG GALAXY BUDS SİYAH KABLOSUZ KULAKLIK

Samsung GALAXY BUDS SİYAH KABLOSUZ KULAKLIK

Marka : Samsung
Fiyat : TL0,00(KDV Dahil)
Toplam Stok Adedi : 0
Info_Samsung
:

 

 

SAMSUNG GALAXY BUDS

KABLOSUZ KULAKLIK

 

 

Bluetooh uyumlu

 

Net ve yüksek kaliteli ses

 

Pratik, kompakt tasarım

 

 

 

Yeni nesil Galaxy Buds

Yalnızca dinlemek için değil, sesinizi duyurmak için de mükemmel.

 

 

 

 

 

 

Kutudan çıkar çıkmaz hızlı eşleştirme

 

Açın ve eşleştirin. Galaxy Buds kulaklıklar, kutudan çıktıkları anda çalışır ve müzik keyfini anında yaşamaya başlamanız için Bluetooth üzerinden Galaxy cihazlarınıza bağlanır.

 

 

 

 

Gerçekten etkileyici, daha dolu bir ses

 

AKG’nin akustik uzmanları, Galaxy Buds’ı inanılmaz zengin ve Yüksek Çözünürlüklü canlı ses sağlayacak ve orada olmasanız dahi konserin en ön sırasında hissetmenizi sağlayacak şekilde ayarladı.

 

 

 

 

Cebinizde taşıyabileceğiniz ince tasarım

Kulaklıklarınızı cebinize koyun ve istediğiniz yere götürün. Galaxy Buds, diğer eşyalarınızla birlikte cebinize rahatlıkla sığmasını sağlayan inceltilmiş bir tasarıma sahiptir. Aynı zamanda, günlük rutininize anında uyum sağlayan standart renk seçenekleri de sunulmaktadır.

 

 

 

 

Sesinizi net bir şekilde duyurun

 

Yeni nesil uyumlu çift mikrofon teknolojimiz, arka plan gürültüsünü tamamen ortadan kaldırıyor. Galaxy Buds, çevrenizi algılar ve gereksiz gürültüleri konuşmanızdan uzak tutmak için iç ve dış mikrofon arasında geçiş yapar.

 

 

 

 

Çevrenize uyum sağlar

Çevrenizde olup bitenlerin farkında kalın. Galaxy Buds kulaklıkları çıkarmanıza gerek kalmadan çevrenize odaklanabilir, böylece etrafınızda olup biten hiçbir şeyi kaçırmazsınız.

 

 

 

 

 

 

Temponuza ayak uydurmak için tasarlandı

Galaxy Buds, 7/24 kullanım için yenilikçi ve ergonomik bir tasarımla ve inanılmaz derecede gelişmiş ve hafif malzemelerle üretilmiştir. Devrim niteliğindeki bu ince yapısı sayesinde her türlü etkinlikte kulağınızda kalabilir.

 

 

 

 

 

 

Kesintisiz bağlantıyla eğlence yarıda kalmaz

 

İzleme veya dinleme keyfini istediğiniz ekranda yaşama özgürlüğü. Galaxy Buds, hiçbir şeyi kaçırmamanız için Galaxy cihazlarınız arasında kusursuz eşleştirme ve geçiş sağlar.

 

 

 

 

Şarj edin ve devam edin

Tüm bu özelliklere ek olarak, Galaxy Buds’ın yüksek verimliliğe sahip mikro pili, tek bir şarjla 6 saat kesintisiz müzik keyfi sağlar. İşiniz bittiğinde, Galaxy Buds cihazdan cihaza kablosuz güç paylaşımı özelliğiyle uyumlu Galaxy cihazlara bağlanır. Böylece, şarjınız asla bitmez.

 

 

Etiketler
Samsung, Samsung GALAXY, Samsung GALAXY BUDS, Samsung GALAXY BUDS SİYAH, Samsung GALAXY BUDS SİYAH KABLOSUZ, Samsung GALAXY BUDS SİYAH KABLOSUZ KULAKLIK, Samsung GALAXY BUDS SİYAH KULAKLIK, Samsung GALAXY BUDS KABLOSUZ, Samsung GALAXY BUDS KABLOSUZ KULAKLIK, Samsung GALAXY BUDS KULAKLIK, Samsung GALAXY SİYAH, Samsung GALAXY SİYAH KABLOSUZ, Samsung GALAXY SİYAH KABLOSUZ KULAKLIK, Samsung GALAXY SİYAH KULAKLIK, Samsung GALAXY KABLOSUZ, Samsung GALAXY KABLOSUZ KULAKLIK, Samsung GALAXY KULAKLIK, Samsung BUDS, Samsung BUDS SİYAH, Samsung BUDS SİYAH KABLOSUZ, Samsung BUDS SİYAH KABLOSUZ KULAKLIK, Samsung BUDS SİYAH KULAKLIK, Samsung BUDS KABLOSUZ, Samsung BUDS KABLOSUZ KULAKLIK, Samsung BUDS KULAKLIK, Samsung SİYAH, Samsung SİYAH KABLOSUZ, Samsung SİYAH KABLOSUZ KULAKLIK, Samsung SİYAH KULAKLIK, Samsung KABLOSUZ, Samsung KABLOSUZ KULAKLIK, Samsung KULAKLIK, GALAXY, GALAXY BUDS, GALAXY BUDS SİYAH, GALAXY BUDS SİYAH KABLOSUZ, GALAXY BUDS SİYAH KABLOSUZ KULAKLIK, GALAXY BUDS SİYAH KULAKLIK, GALAXY BUDS KABLOSUZ, GALAXY BUDS KABLOSUZ KULAKLIK, GALAXY BUDS KULAKLIK, GALAXY SİYAH, GALAXY SİYAH KABLOSUZ, GALAXY SİYAH KABLOSUZ KULAKLIK, GALAXY SİYAH KULAKLIK, GALAXY KABLOSUZ, GALAXY KABLOSUZ KULAKLIK, GALAXY KULAKLIK, BUDS, BUDS SİYAH, BUDS SİYAH KABLOSUZ, BUDS SİYAH KABLOSUZ KULAKLIK, BUDS SİYAH KULAKLIK, BUDS KABLOSUZ, BUDS KABLOSUZ KULAKLIK, BUDS KULAKLIK, SİYAH, SİYAH KABLOSUZ, SİYAH KABLOSUZ KULAKLIK, SİYAH KULAKLIK, KABLOSUZ, KABLOSUZ KULAKLIK, KULAKLIK,