Siemens DW15703 Su Sebili
Siemens DW15703 Su Sebili
Siemens DW15703 Su Sebili
Siemens DW15703 Su Sebili
Siemens DW15703 Su Sebili

Siemens DW15703 Su Sebili

Marka : Siemens
Fiyat : TL0,00(KDV Dahil)
Toplam Stok Adedi : 0
:

Siemens DW15703 Su Sebili


Kolay Kullanım

Kimyasal maddeler bulunmayan ve kokusuz bir şekilde üretilen teknoloji sayesinde kendini doğal yollarla temizleyebilme özelliğine sahiptir. Gizli damacana özelliği ile damacananın kolay bir şekilde koyulmasına yardımcı olur.


Sularınız Hep Taze

Çelik su tankı ile üretilmesinden dolayı sularda koku olmaz ve su taze bir şekilde uzun süre içerisinde kalabilir.


Uygun Sıcaklıkta Su

Soğuk ve oda sıcaklığına uygun olarak suların içilmesine yardımcı olur. Ayrıca soğutma özelliğini tamamen kapatmanız durumunda oda sıcaklığına uygun su ortaya sunduğu için enerji tasarrufu da yapma imkanınız vardır.

Gece Kullanım

Musluk bölgesinde yer alan gece aydınlatma ışığı sayesinde gece uykunuzda uyandığınız zaman karanlıkta bile suyunuzu rahat bir şekilde sebilden alabilme şansına sahip olursunuz.

Uygun Ölçüler

Su sebili saat başı toplamda 2.5 litre su alabilme kapasitesine sahiptir. Bu sayede bir saatin içerisinde istediğiniz kadar su tüketebilirsiniz. Genişliği 31 cm, yüksekliği 104 cm ve derinliği 36 cm olacak şekilde tasarlanmıştır.

İki Farklı Isı Seçeneği

Su sebilinin üzerinde güç, soğuk su ve oda sıcaklığında su tüketme düğmeleri yer alır. Bu düğmeler sayesinde suyunuzun ısısını kendinize göre ayarlayabilirsiniz. Aynı zamanda damacana değişim ve kendini temizleme ışıkları da bulunur. Metalik gövde ve kontrol paneli sayesinde kimyasal madde olmadan ve suya koku vermeden kendini doğal yollarla temizleyebilme özelliğine sahiptir.

Teknik Özellikler

  • Sıcak Su Özelliği  Yok

  • Renk Gri

  • Soğuk Su Tank Kapasitesi 2500 ML

  • Cihaz Tipi Alt Damacanalı

  • Marka Siemens

  • Musluk Sayısı 1