Soultech FreeSound Platinum Kablosuz Bluetooth Kulaklık
Soultech FreeSound Platinum Kablosuz Bluetooth Kulaklık
Soultech FreeSound Platinum Kablosuz Bluetooth Kulaklık
Soultech FreeSound Platinum Kablosuz Bluetooth Kulaklık
Soultech FreeSound Platinum Kablosuz Bluetooth Kulaklık

Soultech FreeSound Platinum Kablosuz Bluetooth Kulaklık

Marka : Soultech
Fiyat : TL0,00(KDV Dahil)
Toplam Stok Adedi : 0
:

Soultech BH014 FreeSound Platinum Bluetooth 5.0 Kulak İçi Kulaklık

Kablolara Gerek Yok

Kulaklık kullanmaya başlamanız için kablo olması gerekmiyor. Kabloların dağınık görünümü ve hareket sınırlandırması ile uğraşmanız gerekmiyor. Bu ürün sayesinde sadece bluetooth bağlantısını kullanarak kulaklığınızı kullanmaya başlayabilirsiniz.

Kulağınız ile Tam Uyum Yakalayın

Kulağınız ile tam uyum gösteren bir kulaklık size rahatlık sunar. Kulaklık üretiminden önce pek çok kulaklık yapısı incelenmiş ve buna en uygun yapıda kulaklık üretilmiştir. Bu sayede kulaklık kullanımında asla rahatsızlık hissetmeyeceksiniz.

Şıklıktan Ödün Vermeyin

Şıklığınızdan ödün vermeden kulaklık kullanabilirsiniz. Siyah tasarımı ince görünümü ve harika tasarımı sayesinde onu çok seveceksiniz. Kulaklık takarken şıklığınızdan ödün vermeniz gerekmiyor.

Uzun Dayanan Şarj

Şarjı uzun dayanan kulaklık sayesinde, kulaklığınızı tek bir şarjla saatlerce kullanabileceksiniz. Şarj süresi sadece 2 saattir. 2 saat şarjdan sonra saatler boyunca yüksek kalitede sesin keyfini çıkaracaksınız.

Geniş Kapsama Alanı

Bluetooth 20 metre kapsama alanı ile birlikte gelir. Geniş kapsama alanı sayesinde bluetooth kaynağından uzakta bile olsanız harika şarkılar dinlemeye ve telefon görüşmeleri yapmaya devam edebilirsiniz.

Suya ve Tere Dayanıklı

Kulaklık ıslak havalarda ve sporda kullanılabilir. Tere dayanıklı olduğundan spor sırasında attığınız ter kulaklığın bozulmasına neden olmaz. Gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Farklı kullanım tipleri için uygun olup, konforlu bir kullanım sunar. Aktif gürültü önleme özelliği sayesinde dışarıdan gürültü almaz.

Teknik Özellikler

  • Model BH014

  • Bluetooth Sürüm 5.0

  • Kulaklık Tipi Kulak İçi

  • Mikrofon Özelliği Var

  • Marka Soultech

Etiketler
Soultech, Soultech FreeSound, Soultech FreeSound Platinum, Soultech FreeSound Platinum Kablosuz, Soultech FreeSound Platinum Kablosuz Bluetooth, Soultech FreeSound Platinum Kablosuz Bluetooth Kulaklık, Soultech FreeSound Platinum Kablosuz Kulaklık, Soultech FreeSound Platinum Bluetooth, Soultech FreeSound Platinum Bluetooth Kulaklık, Soultech FreeSound Platinum Kulaklık, Soultech FreeSound Kablosuz, Soultech FreeSound Kablosuz Bluetooth, Soultech FreeSound Kablosuz Bluetooth Kulaklık, Soultech FreeSound Kablosuz Kulaklık, Soultech FreeSound Bluetooth, Soultech FreeSound Bluetooth Kulaklık, Soultech FreeSound Kulaklık, Soultech Platinum, Soultech Platinum Kablosuz, Soultech Platinum Kablosuz Bluetooth, Soultech Platinum Kablosuz Bluetooth Kulaklık, Soultech Platinum Kablosuz Kulaklık, Soultech Platinum Bluetooth, Soultech Platinum Bluetooth Kulaklık, Soultech Platinum Kulaklık, Soultech Kablosuz, Soultech Kablosuz Bluetooth, Soultech Kablosuz Bluetooth Kulaklık, Soultech Kablosuz Kulaklık, Soultech Bluetooth, Soultech Bluetooth Kulaklık, Soultech Kulaklık, FreeSound, FreeSound Platinum, FreeSound Platinum Kablosuz, FreeSound Platinum Kablosuz Bluetooth, FreeSound Platinum Kablosuz Bluetooth Kulaklık, FreeSound Platinum Kablosuz Kulaklık, FreeSound Platinum Bluetooth, FreeSound Platinum Bluetooth Kulaklık, FreeSound Platinum Kulaklık, FreeSound Kablosuz, FreeSound Kablosuz Bluetooth, FreeSound Kablosuz Bluetooth Kulaklık, FreeSound Kablosuz Kulaklık, FreeSound Bluetooth, FreeSound Bluetooth Kulaklık, FreeSound Kulaklık, Platinum, Platinum Kablosuz,